Która kamerkę internetową z tych wybrać?

2 sprawy: jesli Twoje możliwości finansowe na to pozwalają i nie robi Ci to wielkiej różnicy to zdecydowałabym się na VX-3000. To naprawdę udana kamerka, sprawdza się rewelacyjnie przy różnym oświetleniu. Testowałam wiele i ostatecznie zostałam przy tej. Musisz mieć jednak świadomość, że Microsoft nie jest tani i za te jakość się płąci (bo są świetnej jakości, także w wykonaniu). W sklepie prawdopodobie będziesz mógł w tej cenie znaleźć Creativa z jakimś parametrem wyższym bądź nawet ciut taniej, ale z mojego doświadczenia, oraz tego, co widziałam u znajomych, wynika, że jest między nimi duża różnica (oczywiście biorąc pod uwagę tę samą klasę i przedział). Już pomijając wykonanie, to obraz, obraz i jeszcze raz obraz! A rozdzielczości ekstra wysokiej i tak nie wykorzystasz w praktyce.

Wszystko to jednak rzecz preferencji. Bo prawda jest taka, że firmy krzaki, trusty i inne też znajdziesz bez problemu… wielu na tym jedzie i też nie narzeka. Więc to także kwestia tego, na ile jesteś wymgający…

Już na koniec dodam, żebyś uważał na sprzedawców -ich opinia jest uzależniona od planu sprzedażowego, premii i innych czynników -i w tym kontekście na pewno będą Ci doradzać (a nie co tak naprawdę warto kupić)-warto mieć tego świadomość. :?

Życzę podjęcia korzystnej decyzji i zadowolenia z użytkowania :smiley: Ja nareszcie jestem usatysfakcjonowana (odkąd mam VX-3000) :mrgreen:

Pzdr,

Wiaterek

o tym akurat wiem dobrze bo miałem kolegów którzy pracowali w sieci agd rtv już wykupiomnej przez kogo innego i tam z centrlali był np telefon że w tym miesiącu mają wciskać ludziom pralki amica bo iles tam sztuk kupili po nieskiej cenie jako ostatnie modele z produkcji

u mnie na roku był tez koleś który misł sklep komputerowy i każdemu wciskał wszystko samsunga od nagrywarek po monitory i dostał za to kurs jazdy na nartach w alpach bo sprzedał za największą kasę sprzęt tej firmy. jeszcze raz dzięki za pomoc

No dokładnie to, co piszesz, miałam na myśli. Przykro aż patrzeć, jak ludzie dają sobie wciskać kit najczęściej niewarty swojej ceny.

He he… ja tu nie mam żadnego interesu. Jestem po prostu szalenie (nareszcie, bo troszkę testowałam) zadowolonym użytkownikiem naprawdę dobrej kamerki w swojej klasie i przedziale :slight_smile:

Powodzenia! :smiley:

Witam Cię

I jak zdecydowałeś się która kupić może już masz to podziel się opinią.

Jedna opinie już znam i zadowala mnie.

Fakt że wolę wydać te 50 zł mniej na 1000 ale jak okąże się że kamerka warta tej ceny to dam i te 150 zł nieraz lepiej dodać te kilka złotycj niż potem żałować

Czekam na info

Tynio

Pozdrawiam