Która karta graficzna lepsza? 9500 1GB czy 9600 512MB

Witam,

chcę kupić komputer i mam do wyboru jedną z dwóch kart graficznych: Geforce 9500 GT 1024MB i Geforce 9600 GT 512MB. Możecie mi powiedzieć, która z nich będzie lepsza?

Pozdrawiam,

Soulfain :wink:

Geforce 9600 GT 512MB, szybsza, mocniejsza, wydajniejsza, itp. itd. :smiley:

kupujesz gotowy zestaw w jakimś markecie ?

jak tak to odradzam zakup takiego sprzętu…

Dzięki za odpowiedzi, chcę kupić na allegro taki zestaw: http://allegro.pl/item446412833_pcs_zeu … dvdrw.html

Nie chcę się bawić w samodzielne składanie bo, znając życie, coś zepsuję :wink:

kup w jakimś sklepie internetowym które oferją składanie komputerów…

takie kompy to dno i g… można z nimi zrobić ; |

ten zestaw to szrot niewarty tej ceny, w każdym normalnym sklepie internetowym jest konfigurator zestawów, jak kumpel brał części na esc.pl to mu złożyli zestaw i dostarczyli do domu ze wszystkimi kartonami

zestaw o niebo lepszy

Za ta cene mozna zlozyc lepszego/wydajniejszego kompa. Ja bym nie bral tego zestawu.

Hmm, daliście mi do myślenia. A może jakieś sugestie co miałbym wybrać na esc.pl, allegro.pl lub agito.pl za tę cenę, bo sam za słabo się znam na sprzęcie, żeby wiedzieć co byłoby dobre ;/

steemm , napisał ci dobry zestaw i z tych części złóż właśnie na esc.pl albo w innym sklepie.

p.s będziesz coś podkręcał? jak tak to przydało by się jeszcze pentagram karakorum na procka za ok 65-70 zł i tego procka podkręcasz do 4GHz (jak nawet nie umiesz to warto się pobawić - w sieci jest pełno poradników - bo to nie jest trudne a naprawdę warto :slight_smile: )