Ktora karta graficzna lepsza

ktora lepsza Ati x800xt czy zintegrowana GeForce 7025/ nForce 630a

Ciężko powiedzieć.

Według oznaczeń spodziewałbym się że ten GeForce7025 będzie wydajniejszy (z tego co czytałem Ati x800xt jest mniej więcej na poziomie GeForce 6800) ale zintegrowane nie są tak wydajne jak wpinane.

Podejrzewam że jednak ta zintegrowana będzie minimalnie wydajniejsza lub będą na podobnym poziomie.

Mając wybór między tymi dwoma to bym jednak wybrał zintegrowanego GeForce’a, jest coś na start a potem będzie można coś dokupić a jak potem zdechnie ta wpinana jest w zapasie integra.

no cóż dzięki za info gdyż kupiłem tego ati za 70 zl a sprzedawca zapewniał mnie ze o wiele lepsza od mojej zintegrowanej wiec przy okazji na jaka karte graficzna moge sobie pozwolić z komputerem co ma zasilacz maxSilent ms-410 (tam pisze 230v)

w dobrej cenie (ok 300zl) i wlasnie te zasilanie czy karta GeForce GT 240 nada sie?

No bez jaj, co niby sugerują oznaczenia?

Przecież nigdy nie było tak (i nie będzie), że najsłabsza karta nowej generacji (a szczególnie, że mowa o zintegrowanej!), będzie wydajniejsza od najlepszej poprzedniej.

X800XT to poziom wydajnościowy GF6800Ultra, z serii 7xxx odpowiednik to coś koło 7600GS/GT. X800XT jest kilka (i to podejrzewam, że co najmniej 3-4) wydajniejszy od GF7025.