Która karta graficzna?

Nie masz co zbytnio żałować, 500 jest gorsza od 320. :slight_smile: Jak coś to możesz żałować wersji 640GB, bo ta jest na tym samym poziomie. :slight_smile: //różnice niewielkie, ale jednak

A co do sprzętu, to po prostu działa, ale jest po prostu średni, w tej kwocie można było mieć lepszy zestaw. Zasilacz rozumiem, że z obudową?

nie maialem swoj zasilacz

A jaki?

Nie zawsze więcej znaczy lepiej.

mam do was pytanie:

bo mam ta plyte glowna asus m3n78 wszytkie sterowniki sa zainstalowane tylko sie nie da on karty dzwiekowej

szukalem na google ale nic nieznalazlem

Jeszcze bym się nie dziwił z takim gadaniem gdyby np wziął Athlona 4800+ i do tego GF 8600GT.

Chciał AMD jego wola niektórzy nie maja zaufania do intela ( jak ja ). Ogólnie mnie dziwi te 4bg obecnie nie jest to przydatne w systemach 32 bitowych

W tym gadaniu chodzi o to, że najpierw można zapytać i mieć lepszy komputer niż to co z giełdy. A tego ślepego zaufania (bądź braku) jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny to nie rozumiem…

Miał kupić 3GB (które na Vistę + wymagające gry + programy w tle by się przydało)? Nie dość, że pamięci byłyby różne, to jeszcze niewiele taniej od 4GB w zestawie, który byłby teoretycznie bardziej przyszłościowy (no i wspaniały dual channel, który praktycznie nie pomaga, ale jednak :slight_smile: ). Ale popieram, że często ludzie patrzą 4GB - i myślą że super komputer, wtedy magia liczb nie jest czymś dobrym.