Która karta jest lepsza do gier?

jak w temacie:

http://sferis.pl/sklep/product_info.php … 04f055b69c

http://sferis.pl/sklep/product_info.php … 04f055b69c

Chyba Galaxy :slight_smile:

ja bym ta wybral … :wink:

tak Galaxy jest dobry do gier

napewno galaxy lepasza ma wieksze taktowanie zegarów , tylko zwróć uwage galaxy ma na złączu 3 wyciecia i będzie ona pracować tylko na płycie gł. w której zasilanie na AGP wynosi 1,5V jeżeli w instrukcji płyty gł pisze że twoja płyta daje na AGP takie napięcie bedzie ok, ta druga karta natomiast ma 2 wycięcia i jest przystosowana do zasilania 1.5V jak i 3V. jeżeli wsadzisz do slotu tą galaxy a zasilanie na agp bedzie 3V to spalisz karte albo płyte gł . lub rownocześnie obydwa podzespoły. Obecnie producenci płyt coś zamieszali z wersją AGP , nowsze płyty gł mają AGP3 (starsze AGP2 i bardzo stare AGP1) zamieszali do tego stopnia że własnie te AGP3 albo mają zasilanie 3V albo 1,5V albo obydwa zasilania jednocześnie , płyty gł które mają zasilanie tylko 1.5V mają w slocie 3 rowki i ta galaxy do takiej płyty spasuje ta druga karta już nie, ale ta galaxy spasuje również to płyty gdzie AGP ma 2 rowki tyle tylko że te z 2 rowkami mają różne napięcia i tu należy dokładnie przeczytać instrukcje.

ale Zbych1 namieszałeś !!

Ja bym też wybrał

może by ktoś sprecyzował tą sprawe z napięciami?

chociaż zobaczcie jakie taktowanie rdzenia ma msi … :x

wybrałbym galaxy , mało znana firma ale nie gorsza jak sapphire czy gigabyte

zwróć uwage galaxy ma na złączu 3 wyciecia i będzie ona pracować tylko na płycie gł. w której zasilanie na AGP wynosi 1,5V jeżeli w instrukcji płyty gł pisze że twoja płyta daje na AGP takie napięcie bedzie ok,

druga karta natomiast ma 2 wycięcia i jest przystosowana do zasilania 1.5V jak i 3V.

eżeli wsadzisz do slotu tą galaxy a zasilanie na agp bedzie 3V to spalisz karte albo płyte gł . lub rownocześnie obydwa

w slocie 3 rowki i ta galaxy do takiej płyty spasuje ta druga karta już nie

ta galaxy spasuje również to płyty gdzie AGP ma 2 rowki tyle tylko że te z 2 rowkami mają różne napięcia

[b]Należy dokładnie przeczytać instrukcje.[/b]

Chyba zrozumiałe =)

Osobiście polecam tą pierwszą Galaxy - ja jestem użytkownikiem tej drugiej i nie jestem zadowolony =/

Galaxy :wink:

wg Galaxy. Mam pytanie z innej beczki. Do grafy MSI dostajesz gre kroniki riddicka mam tą gre jak i GeForca 6600GT i nie idzie mi ona wyskakuje komunikat że nie mam OpenGL zainstalowanego a DirectX mam najnowszego jak i stery go grafy wie ktoś o co chodzi??