Którą karte graficzną kupić?

Witam

Chce kupić nową kartę graficzną ponieważ mój 8600GT jest już za słaby…

Karta ma być od NVIDIA (tylko) cena jaką mogę wydać to max 500zł.

Najlepiej żeby to była taka karta na której osiągnę jak najwięcej FPS w call of duty 2/4.

mój zasilacz amacrox 500W

Z góry dzięki.

czego nvidia? jak do tej ceny to tylko radeon 4850.

Zaraz posypią się posty podobne do mojego i tyle będzie :stuck_out_tongue:

Dlaczego koniecznie NVIDIA? W tej cenie masz Radeona HD4850… :wink:

Jak już wolisz NVIDIE to zobacz to: http://www.allegro.pl/item415679186_inn … w_3dm.html

No a może być inaczej, skoro AMD wydało kartę porównywalną do droższej?

Czy ja niewyraźnie napisałem ze to ma być nvidia ? a liczyłem na waszą pomoc … .

No to do 500zł nie ma sensownej karty od nV. W czym ci przeszkadza czerwony znaczek ATi?

A w tym że kupilem radka 4850 i go sprzedalem w tym samym dniu bo FPSY byly o 40,50 w cod 2/4wieksze niz 8600 PORAZKA … i za co 460zl?

Darth ReX , mnie chodziło, że kazdy kto napisze w tym topicu powie prawdę i wskażę na radeona, który jest wiadomo wydajniejszy niż droższe karty.

takaszi90 , chcesz pomocy to ci ją udzielamy, więc się nie wymądrzaj tylko słuchaj lepiej zorientowanych w tym temacie.

kopsnij jaki masz procesor i ile ramu, i dobrze by było odinstalować stare sterowniki…

a te 40,50 to co? klatki czy procenty…

To zobacz tą co podałem… :slight_smile: Ja bym wolał tego Radeona… :slight_smile:

A co sadzicie o tym ?

http://allegro.pl/item421249871_evga_e_ … ancja.html

Czy ja wiem… Bardzo tanio jakoś… :slight_smile:

proc AMD 4000+ 2.8GHz 2GB patriot CL4 .

chodziło mi o 40,50 klatek . .

to jest to samo co 8800 gt. nie przekonują nasze pisanie? to po kiego chcesz pomocy jak mędrkujesz… wiesz lepiej to kupuj co uważasz i nie zawracaj gitary…

tylko po co ci więcej niż 60 klatek w grach? zwiększasz rozdzielczość i będzie dalej dobrze.

Stary ale czy ty nie rozumiesz ze miałem juz radeona i jest do bani. Chciałem sie dowiedziec co jest lepszego do kwoty 500zł aby miec duzo fps w cod2 i cod 4 a ty cały czas swoje jak gosc z innej planety prosze cie czytaj uwaznie co pisze

I nie pitol, że na 8600GT tyle FPS było, bo tyle 9600GT na full detal nie jest w stanie wyciągnąć.

takaszi90

Nawet ze 600zł nie dostaniesz karty lepszej od 4850. Najwyraźniej procesor cię hamuje w osiąganiu bezsensowie wysokich fps’ów do chwalenia się kolegom na podwórku…

mi chodzi o granie w multiplayerze i na 8600 grałem na najnizszych detalach gdyż tam sie licza fpsy!! ale ty chyba nie wiesz co znaczy gra w trybie multiplayer bo twój pecet nie jest w stanie pociagnac wiecej niz 30 klatek a na 8600gt wyciagalem 250 stalych a chce duzo wiecej wiec pytam

nikt ci nie wskarze karty do 500 zł innej niż radeon, i na kiego ci dużo fps w cod2? widzisz lepiej czy jak?

Ty rownież czytaj uważnie, najwydajniejszą karta za 500 zł jest radeon 4850. i tyle w tym temacie.

Jak miałeś za mało to wina leży po twojej stronie, zasyfiony system.

Jak uważasz lepiej to good bye, idź gdzie indziej, ale i to samo ci każdy obeznany w temacie napisze i tyle będzie twojego gadania ze radeon do bani…

A wziąłeś pod uwagę fakt, że to może procesor ogranicza ci MAKSYMALNY FPS?

stary system był foramtowany zaraz po wlozeniu karty a w jak bys grał na tym swoim gracie w multiplayera to bys wiedział co oznacza duza ilosc FPSów ale niestety z takim pcetem to ty mozesz zagrac tylko w packmana.

PYTAM JESZCZE RAZ CZY WARTO ZAINWESTOWAC W Karty typu 8800GTX lub 9800GTX??