Którą karte graficzną kupić?

NIE! !!

Zainwestować to tylko w HD 4850.

Głupotę zrobiłeś, bo ewidentnie procesor u ciebie nie wyciągał i ograniczył ci maksymalny FPS, jaki da się wyciągnąć.

Czemu coraz wiecej takich “obeznanych” sie tu pojawia? Prosza o rade, a potem gadaja jakies farmazony.

Mowisz, ze ile miales FPS w CoD2? Podaj ile miales, ja ci napisze ile moj kolega ma na kompie z procem E8400 po OC i karta HD4850.

Jezu jeżeli tak chcesz Nvidii kartę to weź http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-503 albo http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-769

i nie zawracaj więcej głowy

nie warto,

ale ty jesteś mądrzejszy i kupisz droższą i gorszą od 4850 kartę.

mi nie zależy żebyś koniecznie kupił radka, kompletnie mam to … ,

dla mnie możesz sobie nawet kupić mx 440

pytałeś o najlepszą kartę w tej cenie to tylko 4850, tyle razy było gadane to samo

takaszi90 , zagrajmy w cod4 multi 1v1, ja bede mial 60 fps, Ty ile tam bedziesz chcial i zobaczysz co Ci te fpsy dają… pheh…

xD - Skilla to ci nie dadza te FPS’y, sry.

a tak poza tym ludzkie oko nie dostrzega roznicy jezeli ktos ma 30 czy 100 fps a jezeli chcesz wiedziec ktora karta jest lepsza zobacz testy

Tzn powyżej 60FPS nie ma już dużej różnicy, chodzi o to, żeby nigdy nie spadło poniżej tej wartości.

zmien proca i karte to bedziesz mial wiecej fps o i zalatw sobie lepsze cfg do coda to bedziesz mial stale 333 pozdro.

ps. ja na starym kompie majac amd3200+ 1gb ramu i gf7600 gt na agp i w cod 2 przy dobrym cfg mialem max 230 fps a w cod 1 stale 333 wiec …

wiecie co wam powiem, żal m sierobi takich ludzi jak takaszi90 , naprawdę nie mają zielonego pojęcia o kartach graficznych i się bezsensownie wymądrzają, no i do tego są %#$^&%#%& FANBOY’ami, bo myślą że samo w sobie Nvidia = lepsze :x

takaszi90 ,

weź kup sobie tego 9800GTX i żyj z myślą że wydałeś 500złw błoto, powodzenia ci życzę :x

a no i większa ilość FPS’ów nie daje noobk’owi jakim jesteś większego skilla :twisted:

to kup tego 9800gtx, tylko żebyś się potem nie zdziwił, że słabszy od hd4850

A pozatym człowieku chyba mogłeś spróbować podkręcić procka ?? wystarczyło zmienić chłodzenie za 50 zł i pdkręcić do wartosci 2,7-2,8 i wtedy odczułbyś różnice w wydajności. A skupienie HD 4850 a potem sprzedanie jej to dla mnie głupota niesamowita

Mysle, ze on nie napisze tu wiecej, mozna zamknac temat juz.

Coś mi się wydaje że on nie miał Radeona HD4850, napisał że miał więcej FPS na GF 8600GT dlatego że on jest fanem Nvidii i nie chce Radeona bo nie lubi ATI.