Którą karte graficzną mam zakupić?

witam.Pragnę zakupić do swego kompa nową karte graficzną

Którą z tych kart mam wybrać:

GeForce FX5200 128 Mb/128bit

Radeon 9250 128 Mb/128bit

Nie zależy mi zbytnio na grach bo i tak mało gram i 128Mb mi w zupełności wystarczy.Cena jest taka jaką jestem w stanie zapłacić (obydwie około 160zł).

Która z nich jest ogólnie lepsza ?Która ma lepsze wyjscie na TV (chodzi mi która mi da lepszą jakość obrazu z oglądania filmów z komputera na tv)? Którą karte mi polecacie,może macie jedną z nich i powiecie mi coś więcej(np.jak sie spisuje)

Którą mam zakupić Pomóżcie!

obie jak wiadomo to niezła porażka!

lepszy jakosciowo jesli chodzi o obraz jest radek :wink:

Dlaczego tak sądzisz ? Psują się .Nie chodzi mi o jakąś super karte do gierek najnowszych.Wczesniejsza karta którą miałem to GeForce 4 Mx 420 64Mb i ona mi już w zupełności wystarczała gdyż nie grywam w gry zależy mi przewaznie na obrazie na tv no i ogolnej wydajnosci a obydwie z tych kart są lepsze od mojej poprzedniej,czyż nie tak?

Z dwojga złego proponuje radeona , a to z tego tylko wzgledu ze ma znacznie lepszy obraz na TV niż GeForce i radeon nie potrzebuje dodatkowych narzędzi programowych typu TVTool .

czy to jest jakaś wielka różnica w obrazie miedzy radeonem a geforcem?

A z ogólnych paramatrów która z tych kart jest lepsza? Która wy byście zakupili?

Można powiedzieć że tak , ale tylko w wypadku kiedy te karty nie będą musiały kożystać z Direct X9 piszesz że nie bedziesz grał w jakieś tam nowe gierki więc bedzie ok , niestety ale te karty bardzo słabo sobie radzą z DX9.

Obydwie to porażki. Już lepiej dołożyć do 9550 który jest nie dużo droższy a je miażdży… Z tych dwóch to sam nie wiem. FX 5200 ma DX 9.0 ale i tak nie grasz po za tym ta karta nie radzi sobie z takimi grami więc chyba 9250 ale już lepiej poszukać 9100/8500 niż ten ■■■■…

Najpierw czytaj pytanie potem odpowiadaj bo nie widzisz chyba żę to nie ma być karta do gier!!

Co do tematu zdecydownie radek

To niech kupi GF 2 MX200… Po za tym jeśli dla ciebie nie warto dopłacić 30zł żebyb mieć 2x lepszą grafę to nie wiem po co się wypowiadasz.Chyba też nie wiesz, że karta graficzna nie tylko służy do grania. Za nie długo wychodzi Vista być może PiterDamian będzie chciał odpalić nowy infernejs itp.

Ja posiadam Radeona 9250 i ładnie chodzi. Też za dużo nie gram i w zupełności wystarczy.

Po co mu lepsza karta jak nie gra tak dużo :? Czytaj i nie dodawaj!

TopuŚ albo nie przeczytałeś mojego postu albo go nie zrozumiałeś…