Która klawiatura i mysz?

Witam planuje kupno nowej klawiatury i zastanawiam się nad tymi dwoma:

Logitech® Cordless Desktop® MX™ 5000 Laser

Logitech® G15 Gaming Keyboard

Którą wy byście wybrali?

Może ktoś z was ma którąś z tych?

Jak się sprawuje prosze o opinie i porade.

Posiadam mysz Logitech MX1000 (jest w zestawie 1). I jest super, nie ma lepszej :wink: Akumulator wystarcza na 4 dni po 12 godzin dziennie. 1000dpi w zupelnosci starcza, nie jest ciężka i pieknie sie przystosowuje do dłoni. Posiadam również klawiature G15, również se ją cenie, regulowane podswietlane klawisze, ekranik LCD (male, ale cieszy). Tylko jedna wada to cena, razem wychodzi około 500 zł (mysz - 240, klawa - 250), ale jeśli dysponujesz takim funduszem to polecam ten komplet z calego serca.

Pozdrawiam

Dzięki Akira myślałem jednak nad tą 1.

Na temat tej pierwszej czytałem kilka opinii na http://www.komputronik.pl i z tych opinii wynika ze i klawiatura i mysz (konkretnie ten nadajnik/odbiornik bluetooth) jest fatalny i że trzeba pisać albo dzwonić do Logitecha zeby ją wymienili.

Czekam na dalsze Opinie lub Porady.

PS: W jakich grach działa ta funkcja pokazywania statusu amunicji w grze i co jest na tym ekraniku wyświetlane i jakie są jego funkcje w Windowsie(W G15)?

G 15 :slight_smile: Kolega ma i bardzo sobie chwali :wink:

Nie wiem jak z nadajnikiem bo moja mysz jest na jakies fale radiowe(ta sama), a klawiatura z kablem. Co do gier to wiem, że kilka gier działa (narazie nie tak duzo), ale np. pokazuje czas, zajętość CPU i RAM i jeszcze kilka innych bzdetów. Fajne tez jest że jeśli używasz komunikatora Xfire to pokazuje Ci sie na ekraniku jesli ktos do Ciebie pisze.

Pozdrawiam

Z tych dwóch kalwaitur bardziej do grania nadaje się G15. Co do myszek to może być ta z 1 zestawu ( całkiem dobra ), ale jak jesteś zapalonym graczem to rozglądnął bym się jheszcze za RAZErami, które także są znakomite. Ile kasy chcesz wydać na Klawę + Mysz ?? Logitech® MX518 <---- Ta mysz jest niezła, ale niestety na kabvelku ( nie wiem czy jesteś zainteresowany ), ale za to 1600DPI ;). Ta też jest niezła SALON LOGITECH G7 Cordless Laser Charge WAWA. Zależy w jakim zakresie cenowym to cię inetresuje ;).

Bierz G15 najlepsza klawa jak istnieje dla graczy mam myszkę G5 do tego SteelPada sprawują się zaje!@#$%^.