Ktora komorka(cena od 500 wzwyz)Trzyma najdluzej?

Cena w zasadzie nie gra roli - chodzi o nowego typu aparat ( kolorowy wyswietlacz, polifonia, mp3 radio itp itd).

“Stare” telefony trzymaly nawet do 2 tygodni a te z kolorowymi wyswietlaczami max - 3 dni.

Za kilka miesiecy znajomy bedzie wymienial telefon ( ma w miare wysoki abonament i moze poszalec), przy czy on go generalnie uzywa.

Duzo.

Ladowanie telefonu co 2 dni nie wchodzi w gre, bo czesto jest w terenie i wtedy jak komora padnie to jest kanal.

Macie moze jakas propozycje?

Czasy ktore podaje producent czesto maja sie nijak do rzeczywistosci…

Wiec prosze o niepodawanie typow - rzedu SE K750i - bo tak naprawde telefon trzyma 4 dni, co sukcesem jakims specjalnie nie jest.

Jak sie zachowuja nokie?

Czy sposrod nich istnieje taka, ktora trzymala by tydzien ( slownie siedem dni) przy czestym dzwonieniu?

Pozdrawiam.

nokia 6310i + nowa bateria bo to juz starszy fon to jedyny telefon jaki znam a ktory naprawde trzyma tydzien

Jest to dość stary telefona ,ale trzyma długo:

:arrow: http://sms.pl/tel/nokia,3510i.php

Jeszcze t610 długo trzyma;]

pozdrawiam

Dla mnie najdłużej trzemającym telefonem jest SAGEM MY401X.

bateria trzyma u mnie ponad tydzień.

Jak na telefon z takimi funkcjami to jest dobrze moim zdaniem.

Jeszcze napisz że chce słuchać mp3 minimum 4h dziennie + 1h słuchania radia, a bateria ma trzymać minimum 10 dni. Takie rzeczy to tylko w erze :stuck_out_tongue:

Niech kupi na allegro nową 6310i to będzie miał dobrą baterię:P

Wg specyfikacji telefon ma bardzo krotki czas rozmow - ledwie 180 min.

TO czy on mi sie podoba czy nie - to kwestia gustu wiec ten temat zostawmy.

Mam pytanie - a jak czesto go uzywasz?

Bo u mnie (tz u znajomego) to telefony jak na centrali telefonicznej czasem…

normalnie zjesc sniadania spokojnie nie mozna …

Złączono Posta : 03.09.2006 (Nie) 22:04

[cut]

ech… nie… no mp3 sluchac bedzie raczej rzadko… chodzi o mozliwosc raczej…ech…no mysle ze akurat przy mp3 by sie nie upieral:).

Rzecz w tym ze duzo jezdzi i wtedy komorka jak traci sygnal to duzo pradu pozera zeby zlapac go ponownie.

A jak jeszcze trasa daleka…to w ciagu 1 dnia moze pasc. a to juz by bylo niewskazane.

6310 - to ten telefon ma juz chyba 10 lat :)no ja wiem, ze wlasnie te fonki mialy baterie nie do zdarcia…ale nie o taki mi chodzilo.PRzeciez nie moge polecac starego typu telefonu…o 3510- niewspomne…

Generalnie nokie maja opinie, ze bateria trzyma dluzej( nie mialam nokii , nie wypowiadam sie).

Osobiscie nie lubie nokii - przejscie z siemensa na nokie jest dosyc niesympatyczne, bo maja bardzo inne menu. PRzyzwyczajenie - druga natura czlowieka.

No ale jestem w stanie sie poswiecic, gdyby telefon byl tego wart.

Wiec prosze panstwa chodzi o nowy telefon ( nowy rowniez pod wzgledem daty wejscia na rynek).

Telefonom bez kolorowego wyswietlacza - mowimy nie.

dzieki za rady - czekam na nastepne :slight_smile:

Raczej wszystkie najnowsze fony, z wypasionymi bajerami nie będą trzymać bardzo długo przy częstym korzystaniu bo by musiały być zasilane z sieci.

Ta nokia 6310 jest telefonem “biznesowym” i ma kilka bajerów, więc raczej jak znajomy nie będzie miał się czego wstydzić, a jak jeszcze wymieni baterię na jakąś pojemniejszą to już w ogóle.

Albo drugie rozwiązanie to mieć 2 telefony. W jednym wymienić baterię, będzie trzymał długo, ale jakby zgasł to można się podeprzeć tym drugim(np. tania nokia 3310 + ewentualnie nowa bateira) i nie trzeba go będzie wyjmować.

Albo kupić telefon i w podróż brać ze sobą 3 baterie:P

Nokia 6630 przy samych rozmowach u mnie starcza ponad tydzień ale strasznie zżera baterię robienie zdjęć http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6630/

to nie jest kwestia baterii tylko zarządzania energią,a jeśli o to chodzi to Sagem rozwiązał to bardzo dobrze…

Albo możesz jeszcze kupić sobie taką ładowarke na korpke w każdej chwili możesz naładować swój telefon ;]

widze ze sie panstwo rozpasali z tymi radami…

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 22:20

sluszna uwaga.

dlatego sagema wezme pod uwage