Która konf. lepsza? (7300GT, 8500GT + procki)

Mam do porównania na czyjąś prośbę dwie konfiguracje.

I KONFIGURACJA:

  • Athlon 4400 X2,

  • 7300GT.

II KONFIGURACJA:

  • Intel Core 2 Duo E4500,

  • 8500 GT.

W obu DDR2.

Proszę o dobrą radę.

Grafy podobne, ale obie dziś do grania się nie nadają, proce wydajniejszy z drugiego zestawu.

Podaj pełne konfiguracje (szczegółowo), bez pomijania zasilacza.

Podaj fundusz na kompa i przeznaczenie pc, coś się złoży, bo to za pewne jakaś kiepska oferta ze sklepu o poziomie media marktów.

Zestaw pewnie z Media Expertu :roll:

Powiedz ile masz kasy, da sie znacznie lepszy złożyc.

dokładnie… oba to szorty…

Cóż… Przypominam - to nie komp dla mnie. Dostałem ofertę jakiejś hurtowni, żebym powiedział, który zestaw lepszy. Nie będzie wykorzystywany do gry raczej. Budżet do 900,-, tyle kosztuje II zestaw. Nie ma żadnych szczegółowych informacji ponad to, co podałem.

900zł za same części czy jeszcze obudowa i napęd?

NIe gajda głupot że 7300GT do gier sie nie nadaje.

Do nowych gier nie bardzo.

na fabrycznych zegarach oba zestawy podobne, zestaw II ma większy potencjał z racji dużych możliwości podkręcenia procka.

Nie wiemy jakie zasilacze, płyty główne i ramy są w tych zestawach.

znając zycie Tracer, pamięci no name, a płyta jakaś Gigabyte :] Gdybym musiał wybierać, wziął bym zestaw pierwszy, no ale lepiej złożyć coś samemu.

Nadaje się do każdej gry ale powiedz szczerzę co to za przyjemność grać na low w 800x600? :x

Jak ktoś ma starego CRT i gra w rozdziałkach 1024x768 , nie jest wymagający co do detali (czyt. ja :mrgreen: ) to karty z 7 serii GF , nie są takie najgorsze. Jakoś CrySis’a przeszedłem :))