Którą myszkę? X-718 BF czy X-750 BF?


(Czarna Owca Qwerty) #1

Którą wybrać? Gram głównie w cs 1.6

X-750 BF SNAKE?

LINK

X-718 BF?

LINK


(Fokusmick) #2

Jedyną różnicą między nimi jest najwyższa wartość rozdzielczości. Sam posiadam 750-tkę, ale powiem ci, że najwyższej rozdzielczości raczej nie używam, celowanie na takim ustawieniu jest praktycznie niemożliwe, jedynie przy unikaniu ognia fajnie (szybko) robi się zygzaki :wink:


(Czarna Owca Qwerty) #3

A opinie innych? Bardzo mi na nich zależy


(Karool3k) #4

Dobra to ja jako użytkownik modelu x750f sie wypowiem :smiley:

Myszka jest naprawde dobra gra sie przyjemnie ..

Dałoby się ale musialbys w grze miec czulosc bardzo małą ..

Moja myszka coprawda sie troche juz starla bo to 750F z 750bf podobno nie ma takich problemow , reka sie nie poci i sie ja jeszcze lepiej trzyma w dłoni .. Tez slyszalem opinie ze niby laserowe[750] sie czesciej psuja niz optyki [718] Moja laserowa chodzi tak samo jak pierwszego dnia ,

imo w tym przedziale cenowym nie znajdziesz lepszej myszki ...

Apropo laseru jak masz jakas dobra podkladke [steelpad'a czy te inne dla graczy to bierz 750 bo na 'szmaciankach' troche sie 'tnie'] .

Jak nie masz podkladki a szukasz to ja polecam steelpad Qck +750bf i bedzie cacy :smiley:

Mam nadzieje ze pomoglem ;]


(Mariosti*) #5

Ja sobie z 750f korzystam i problemów nie widze, z maksymalnego dpi też korzystam, poprostu odpowiednio zmniejszam sensitivity w grach dzięki czemu jest duża precyzja i duża szybkość w zależności od potrzeb, jednocześnie oczywiście.

Mi się myszka wogółle nie starła, a mam jednego z pierwszych tych a4techów, a pracuje na podkładce mediatech gamer cośtam (za szorstka z początku ale po tylu miesiącach podkładka wyszlifowana jest elegancko).


(cabis) #6

obie te myszki są bardzo dobre choć z lekką przewagą na 750 ze względu na laser, sam jestem użytkownikiem a4tech X-718F myszka ta b.dobrze leży w dłoni w tej cenie ta myszka to najlepszy wybór u mnie mycha nie ma żadnej podkładki i ładnie śmiga po biurku a najwieksza zaleta to wg. mnie możliwość zmiany rozdzielczoości choć i tak najczęściej używam 1600dpi ale żeby nie było tak różowo to powiem że ma też wady a mianowicie spasowanie jej elementów nie jest najlepsze na szczęście nie ma to wpływu na użytkowanie