Która nagrywarka lepsza

Witajcie mam straszny dylemat ktora nagryware kupic bo jedni mowiaze Pioneer DVD+/-RW DVR-111D bulk black jest najleprza a inni mowia ze LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H20L LightScribe bulk black jest jeszcze leprza. a moze BenQ DVD+/-RW DQ60 bulk + soft (zapis DVD-RAM) Ja osobiscie jestem za pioneerem ale nie ma niestety ligh scrabla i nie zapisuje dvd-ram wiec ktora wybrac?

ja bym wybral lg najlpsza firma z sprzetem kompurerowym. Ale to jest tylko moje osobiste zdanie :slight_smile: :slight_smile:

Ja mam LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H20L LightScribe bulk black I jestem bardzo zadowolony :wink: Cicha, szybka. Zawsze miałem LG napędy i zawsze je wybieram ponieważ mam już w starym kompie nagrywarke 6 lat i jeszcze się nie zepsuła, a często z niej korzystam.

Super nagrywarka.Cicho chodzi . Niezawodna.

Wlasnie lg byloby tylko slyszalem ze maja slaba korekcie bledow i nieradza sobie z porysowanymi plytkami w wielu opiniach tak czytalem. Czekam na kolejne odpowiedzi z góry DZIĘKI!!

Moja sobie radzi! I to jeszcze bez problemu.

Wg mnie zawsze LG miały lepszy stosunek jakości do ceny i dlatego LG jest lepsza - słownik ortograficzny nie gryzie.

LG jest najczęściej wybieraną firmą napędów. Jeśli by była taka jak pisałeś czyli:

To by nie była tka ceniona. A poza tym używaj polskich znaków!

Moja też sobie radzi doskonale. Nawet z porysowanymi nagrywkami. O oryginałach nie wspomnę.

Nie wiem gdzie takie głupoty wyczytałeś może w CyberMyszy? :lol:

Hmmmm To było do mnie? :o . Proszę o uzasadnienie.

Do tego co założył temat.

Ok. W porzo. Bo myślałem , że kwestionujesz to co napisałem. :smiley:

No nie w cyberMyszy nie. W opinich tak pisali rózni użytkownicy co ją już kupili. Ale na tych opiniach nie ma co polegać bo niewiadomo czy piszą je osoby co cos wiedzą czy im się tylko tak wydaje. Dzięki przeanalizuje jeszcze raz wrzystko. A co powiecie o tym pioneerze którego wymieniłem na samym początku.

Ja bym wziął Benq 1655 :]

Świetna nagrywarka

Dla mnie pioneer i benq to nie firma. LG wymiata!

aficio

No jak wynika z moich wcześniejszych postów mam tą nagrywarkę i ty też i napisałem że ją polecam i ty też więc poco miał bym mówić że głupoty pleciesz :wink:

eeeee tam kup sobie benq 1650 a nie bedziesz sie zastanawial :):stuck_out_tongue:

Przeczytaj komentarze.

http://sklep.benchmark.pl/pelny_26945.html

Złączono Posta : 19.10.2006 (Czw) 19:25

No to sztama.

A jak! Jeśli ktoś się zna to wybiera dobry sprzęt xD Czyli napędy LG

aficio Ale to są komentaże do pioneera a mówiles ze najleprza jest lg i prawie mnie przekonałeś. Więc dlaczego dałeś linka do tych komentaży te komentaże są przecież bardzo pozytywne. Czyżbyś był nieknsekwentny? Chyba że ja nie rozumiem. To mi wytłumacz.