Którą nokie wybrac 3650 VS 3660 a może inna?

(Kosmi) #1

Witam wszystkich mam do was pytanie planuje sobie kupic którąś z tych noki ale nie wiem którą niby 3660 ma wiecej kolorow itp cena niekiedy jest nawet nizsza od 3650.Ale jak według was bedzie lepiej.Bo chcialbym zebym mogl wgrywac rozne program.Czekam na wasze porady.A może polecicie inna nokie w cenie tych dwoch

(Llexam) #2

Mogłem kiedyś porównać obie nokie i moim zdaniem 3660 a 3650 to ten sam telefon z symbianem os.6 pomimo różnic w danych tech. :slight_smile: Jedyna różnica to , to że w 3660 jest "normalna" klawiatura a do tej w 3650 trzeba się jednak przyzwyczaić bo szybkiego sms-ka nią nie napiszesz na początku używania . Co do wyświetlaczy to ja nie widziałem ŻADNEJ różnicy :lol: Jednak oba to "kombajny" multimedialne o nieograniczonych możliwościach jak na tak "wiekowe" telefony i jeśli nie miałeś jeszcze do czynienia z symbianem w telefonie będziesz miło zaskoczony , wystarczy poszperać w sieci a programów znajdziesz full :!: Jeszcze 1 wielki plus to fakt że mają one slot na pamięć zewnętrzną MMC :!: