Która oferta jest najkorzystniejsza sprzętowo i cenowo?

Prosiłem,żeby mi nie polecać laptopów z sklepów internetowych,tylko te,co wypisałem. W sklepie internetowym nie zamierzam kupować,bo nie mam takiej możliwości. Co z tego ,co dzisiaj wypisałem jest wart kupna ?

Z tymi marketami to bywa różnie. Często sprzedawcy lubią wciakać kit a potem robią problemy gdy chcesz złożyć reklamację. Przy kupnie przez internet masz prawnie zagwarantowane 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Ja też bym wolał pójść do sklepu pooglądać na żywo ale to już nie te czasy gdy na wystawie wystawiają porządny sprzęt. Najlepsze sztuki zostawiają sobie na zapleczu lub mają deficyt.

Z tego co wypisałeś nic nie wynika.

A któryś z tych laptopów jest wart zakupu ? Jeśli tak, to , który najlepiej ?

Lenovo 82K200QNPBW11

Dysk twardy: 512 gb SSD

Procesor: AMD Ryzen 5 5600H

Taktowanie procesora: 3.3-4.2 GHz

Liczba rdzeni: 6

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650

Pamięć grafiki: 4 gb

Pamięć RAM : 8 gb

HP 5Z836EA:

Dysk twardy: 512 gb SSD

Procesor: AMD Ryzen 5 5600H

Taktowanie procesora: 3.3-4.2 GHz

Liczba rdzeni: 6

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650

Pamięć grafiki : 4 gb

Pamięć ram: 8 gb

Z tego co wypisałeś nic nie wynika.

Jeszcze coś znalazłem takiego : Laptop DELL G15 5510-9045 . Wersja z Linuxem kosztuje 3099 zł więc według mnie cena taka w miarę. Czy po zakupie wersji z Linuxem szłoby na nim zainstalować Windows-a

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-dell-g15-5510-9045-i5-10500h-8gb-512s-gtx1650-15-6-120-ubu-blk?fbclid=IwAR1Vta8tqdFSqSCuCm3IHBKoNflQw5Dk_vvzZZ90uWAi-dn23H62TuhGS10

Tak ale to się chyba nie opłaca. Bo takiego, razem z systemem kupisz taniej:
https://allegro.pl/oferta/laptop-dell-inspiron-g15-5510-w-pudelku-gwarancja-12320945470

ps. jeśli napisałbyś ile chcesz wydać i do czego potrzebujesz laptopa - byłoby łatwiej.

Wydałbym do 3000 złotych. Laptop głównie by służył do przeglądania internetu. Moje wymagania co do podzespołów - dysk twardy SSD o pojemności 512 gb , procesor 4 rdzeniowy , mogą być nawet oferty z 6 rdzeniowym ,tylko nie w cenie z kosmosu, pamięć ram 8 gb Może być trochę powyżej , jeśli coś się sensownego udałoby znaleźć. I proszę o niepodawanie ofert z sklepów internetowych ,ponieważ przez internet nie zamierzam kupować ,bo nie mam możliwości ,żeby wcześniej płacić. Chciałbym kupić na miejscu w sklepie. Interesują mnie oferty z sklepów Media Expert, Neonet i Max Elektro ,bo te sklepy są dostępne u mnie w mieście.

Przecież masz MediaExpert spełnia wszystkie wymagania a do tego najlepiej wykonana obudowa ze wszystkich jakie tutaj wymieniono.

Dokładnie. Dołożyłbym 700 zł i kupił nowy model, który aktualnie jest w ciekawej cenie w przedsprzedaży;
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-huawei-matebook-d-16-16-ips-i5-12450h-16gb-ram-512gb-ssd-windows-11-home

Tylko nie wiem, czy da się zamówić na odbiór osobisty w sklepie, z płatnością na miejscu.

ps. przy czym, i tak bardziej się opłaca kupić na stronie Huaweia, bo tam dostaniesz za 1 zł myszkę a 9 zł dodatkową gwarancję.

A co myślicie o laptopie Dell G15 5515-8086 ,czy jest wart zakupu ?

Ekran: 15,6’’ , 1920 X 1080 px 1200Hz

Procesor: AMD Ryzen 5 5600 H

Taktowanie procesora: 3.3-4.2 GHz

Liczba rdzeni: 6

Wielkość pamięci ram: 8 gb

Liczba gniazd pamięći ram: 2

Maksymalna obsługiwana ilość pamięci ram: 32 gb

Dysk: 512 gb SSD

Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 3050

Pamięć karty graficznej : 4 gb

System operacyjny: Windows 11 Home

Jestem w stanie dołożyć do laptopa więcej , jak ma oferować lepszą wydajność od mojego obecnego .

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-dell-g15-5515-8086-15-6-r5-5600h-8gb-ssd-512gb-geforce-rtx3050-windows-11-home - taka oferta jest na niego w Media Expert. Jest na promocji

Czy ten laptop jest wart zakupu ? Już nie chodzi mi o tę cenę , tylko o same parametry

Słaba matryca, plastikowa obudowa, duży, ciężki, krótka praca na baterii a na deser dedykowana karta graficzna pobierająca mnóstwo energii, czyli na pewno będzie głośny:

Tak, jeśli grasz w gry i planujesz wymianę przed końcem gwarancji, a do tego jesteś przygotowany na taszczenie ciężkiego kloca z ciężkim zasilaczem.

Zakupiłem laptopa Dell G15 5515-8086. Jak na razie z jego pracy jestem zadowolony. Jest szybki. Mam pytanie- jak to jest z tą baterią- bo jest wbudowana w laptopie - jak mam laptopa podczas pracy stale podłączonego do prądu ,to bateria się za szybko nie zużyje ? Czy jak się naładuje do pełna,to czy laptop odcina wtedy zasilanie baterii ?

Ona się nie ładuje do pełna. Jest ok. Wytrzyma kilka lat.

Już go kupiłem i nie słyszę ,żeby był głośny