Która Płyta najlepsza?:)

Ale 350W raczej nie uciągnie 9600 i E5200. Najlpiej jak adam749 radził, Ocza 500W, ale koszty dramatycznie rosnął… Na to nie wystarczy 6 stówek jak autor pisał…

To może wziąć MC 400W. Z drugiej strony ten zestaw nawet nie dobije do 300W :wink:

Schabik PL , weź bardziej to od Darth Rex`a A co do zasilacza, to spokojnie udźwignie.

powiem tak: ja sie na kompach nie znam tak bardzo… nie chodzi o to że do 600 zł może być 1000zł bo i tak ja tego odrazu wszystkiego nie kupie… teraz zbierma kase na plytke…(znaczy już ją prawie mam:D bo amm 139zł) pozniej kupie proca itd… koszty muszą być jak najmniejsze:P komputer ma mi służyc do gier… więc prosze podanie jakiś tanich propozycji osprzetu oprócz:

  1. Dysku

  2. napedu

  3. ubudowy

  4. karty dzwiekowej i sieciowej (już mam):smiley:

adam749 a ty jak tak procek podkręciłeś to jakie ty masz chłodzenie?:smiley: masz może gdzieś na necie fotke ogolnie twojego kompa?:smiley: jak wygląda w środku:D?

Fotke też ma w podpisie. Jest tam link podpisany FOTO.

A chłodzenie to Thermalright Ultra 120 EXTREME.

nie no… chłodzenie za 150 zł:D troche dużo;d;d no ale jak uzbieram kase to sobie jakieś kupie…:smiley: ale najpierw najwazniejsze rzeczy:D a ta płytka (P31) posiada tylko 1 IDE:D a obecnie mam 3 napędy optyczne i dysk:P:D jak można zrobić żeby do tej płyty podłonczyc 3 napędy optyczne i dysk twardy:D:D?

Teraz już nie ma płyt z 2 IDE. Mają 1 lub wcale. A jak chcesz podłączyć więcej to kup sobie przejściwókę IDE->SATA lub kop kontroler IDE na PCI.

ja bym wolał ze by był jeden naped i jeden dysk:d ale głupio zeby z przodu była 1 dziura bo nie ma zaślepki:D no chyba że można zamiast napędy coś zamontować:D:D jakieś /cenzura/:smiley: np regulacja wentulatora jakiegos:D:D zeby ta dziure zakryć:D jest coś takiego:D?

włóż tam napęd, ale go nie podpinaj :stuck_out_tongue:

jest, jest i to dużo takich bajerów. http://allegro.pl/45919_panele_czytniki … view=gtext

no w sumie oba sposoby są dobre:P:D ale tam go włoze ale nie podpięty bedzie albo jakiś bajer załoze:D:D i chyba postawie na bajer:PD: ale jaki:P jaki jest najbardziej przydaty:P(jesli wogule jakiś jest:D)?

Chodzi Ci o te panele?? Jak dla mnie to najbardziej przydatny jest ten.

a gdzie ja te wszystkkie kabelki z tego panela podczepiam?:smiley: jets ich troche:D:D a plyta chyba az tylu nie ma:D:D

Za bardzo niewiem, ale 2 idą do USB. 1 kostka do Fornt Panel Audio, 1 do AUX lub CDIN, a dalej niewiem.

Jeżeli chodzi o procesory E7200 na płytach Gigabyte, nie kręcą się, aż tak wysoko, wiec E5200 będzie może się okazać lepszym zakupem. Przypuszczam że bios płyty głównej został za mało zoptymalizowany, E7200 z OCZ Reaper 1066 Mhz nie sprawuje się dobrze, 3.7 GHz a tak najlepiej 3.6 GHz, komputer włącza się przy 4.2Ghz, ale po chwili zwiech. Płyta: GA-EP35-DS3 i procesor na 3.6 GHz wystarcza, ale to nie jest kres możliwości procesora.

aha czyli lepiej kupić e5200 do tych plyt:D? na pewnoe ze 100zł tanszy od 7200:P

No tańszy, ale tak samo dobry, o 33mhz wolniejszy.

Resztę lepiej władować np. w lepszą grafę.

aha:P a co do podkręcenia go:D? do ilu można go zrobić na P31-DS3L?

a czy ten e5200 na p31-ds3l pójdzie? bo jak sprawdzałem obsługę procesorów mojej płyty na www.gigabyte.pl to w ogóle takiego procka tam nie ma:P pozdro