Która poczta jest najlepsza najszybsza:D?

a nie lepiej przestać kombinować jak koń pod górkę i poprosić kogoś o zaproszenie zaproszenia

W sprawie tematu skrzynka interia.pl

gmail oraz walia

ja mam na onecie i po 1 dniu mam 6 spamu typu you new job, you 1000$ i typu w temacie sdfgdsugheoi super nie? ale nie wzmieniam…mam tez poczte na wp i na tlenieee

o2.pl bez dwóch zdań. jest wygodna, nie ma dużo spammu, antyspam działa jak należy i ponad to dostaje się trzy konta o2.pl, go2.pl, tlen.pl. Może nie wszystkim to sprawia różnicę, ale dla mnie to duża zaleta ;).

ja też polecam o2.pl

ps. a tak nawiasem muwiąc WP.pl jest TP SA (przynajmniej tak słyszalem)

i dla tego zeszlo na psy (tzn. żadne maile do mnie nie przychodzą)

To dziwne, bo ja ostatnio mam problemy z wysyłaniem maili na TLEN :?

Z komunikacją ze skrzynkami wp.pl nie mam najmniejszego problemu.

JUDGE , czy zauważyłeś, że ten wątek jest z marca?? Od tego czasu np. poczta o2 dużo się zepsuła.

ja mam kilka maili- jak sie zakładało tak dla spróbowania to zostały :slight_smile: ale moją główną pocztą jest http://www.tlen.pl chodzi dosyc szybko, sprawnie i ogólnie polecam :slight_smile: nie polecam natomiast onetu, bo wg mnie to totalny niewypał :smiley:

gmail

Po pierwsze z tego co pamiętam kilka miesięcy temu także były z tlenem problemy więc nic się nie zmieniło. Sam pamiętam jak pisałem do jakiegoś działu technicznego o2.pl w sprawie kłopotów ze skrzynką.

Po drugie nie wydaje mi się, żeby ot tak po prostu “poczta się dużo zepsuła” z upływem czasu. To nie jest kiełbasa z “Constaru” :stuck_out_tongue:

Po trzecie skorzystałem z opcji “szukaj” na forum (co jest ogólne zalecane przed napisaniem nowego topic’u) stąd mój trochę odświeżający temat komentarz :slight_smile:

Z tym się nie zgodzę. Kiedyś poczta o2 dostała nawet I miejsce w teście Komputer Świata - i mieli rację, nie przychodziły żadne reklamy, 0 spamu… A teraz? Dobrze wiedzą ci, którzy tego używają.

Stawiam na gmaila, mimo że korzystam i z niego, i z o2.

Korzystam z poczty o2.pl juz ponad 2 lata, troche spamu przynosi, ale da się żyć :slight_smile: Głównie to moja wina przez rozdawanie maila na oprawo i lewo i do rejestracji na róznych serwisach.

Poczta chodzi szybciutko, wiekszych awarii nie pamietam + integracja z tlenem, fajna rzecz

Poczta wp - hmmm, nowa poczta (skórka) działa wolno, + to co powiedział arech o problemach z Operą od x czasu, no comment.

Poczta integruje się z komunikatorem Spik ale… jest to zrobione duzo gorzej niz w tlenie.

gmail - wszyscy zachwalają, w sumie nawet może być, duży plus to Gmail Drive, i głównie tylko do tego uzywam gmaila, szybka archiwizacja małych pliczków.