Która promocja Neostrady?

Witam, kończy mi się umowa o Neostrade TP w szybkości 256 kb/s(do zostało 1,5 miesiąca więc mogę już przedłużacz umowy). Chciałbym zamówić neostradę w opcji 1024, ale telekomunikacja tak namieszała z tymi promocjami, że sam już nie wiem jaką promocje najkorzystniej wybrać by dostać profity. Słyszałem, że niby neostrada daje 450zł jak się ją zamówi w okresie świątecznym. ardzo prosze poleccie mi jakąś fajną ofertę w opcji 1024 najlepiej na jeden rok (ewentualnie na 2 lata)

Zobacz tutaj:

:arrow: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int … /tp_bonus/

Ja mam neo1024 w promocji MegaInternet, i jest to na 1rok, 1-szy miesiąc 33zł a reszta po 79zł. Dodatkowo dostałem 20gb transferu gratis. Może lepiej byłoby ci poczekać jeszcze trochę, może wejdą jakieś świąteczne promocje, po nowym roku mają wejść inni dostawcy netu, może neo stanieje, lub w tej samej cenie będziesz miał większą prędkość.

a czy z tego bonusy mogą zkorzystać osoby posiadające neostrada ktorzy przedłużą umowe i migruja na wyższą prędkość np z 256 1024??

Witam , nie bądź pazerny i nie bierz umowy na nie więcej niż rok . Ceny abonamentu lecą w dół , wchodzą nowi dostawcy internetu a to co da Ci telekomuna to i tak odzyska biorąc abonament . Ja tak się wkopałem mam neo 512 za 96 zeta miesięcznie , a 1 mega jest teraz za 76 przy rocznej umowie

rattlesnake a kiedy się tak wkopałeś? Bo możesz na kogoś z rodziny przepisać neo i wtedy będziesz mógł zerwać umowę bez żednych konsekwencji i wziąć od nowa neo.

To co mogę sobie wziać neo 1 Mbit/s w umowie na 3 lata w tej promocji, że przez 6 m-cy płacę 26 zł, a przez pozostały okres 56zł i po pół roku przepisać umowę z taty na mamę i ją zerwać??

A z tego megainternet mogę skorzystać jeśli kończy mi się właśnie umowa, czy ta promocja jest tylko dla klientów którzy nie mieli wcześniej neostrady?

A jak myślicie , ile razy przez 3 lata tepsa zmieni wysokość abonamentu ? Mam wrażenie , że wam domowników zabraknie do zmian umowy. A i na to telekomuna znajdzie sposób .

PS

Czegoś tu nie kumam jeśli ktoś przejmie moje zobowiązania wynikające z umowy to może ją zerwać bez konsekwencji ? Czy to sprawdzone ? Bo jaki miało by to mieć sens dla tepsy ?

Tego to ja już nie wiem, zadzwoń na 0 800 102 102 i się zapytaj co możesz a czego nie możesz.

Ja też dokładnie w to nie wnikałem ale na forum był o tym temat.

-EDIT-

Znalazłem:

Zerwanie umowy za free

Ps. Wojtano poczytaj:

neostrada tp promocja “Podkręć prędkość”