Która satelite wybrać

N zdecydowanie

kilkanaście kanałów HD w zależności jaki pakiet wybierzesz możesz mieć

Discovery HD

TVN HD

MGM HD

Nsport HD i liga mistrzów w HD :smiley:

Jakiś kanał filmowy jest w HD

HBO HD

Jeżeli byś chciał mieć Discovery TVN turbo i MTV

To musisz wykupic trzy pakiety zwykły+muzyczny+naukowy

no i wypadałoby mieć jeszcze informacyjny z TVN 24 i innymi informacyjnymi

Jedyna wada to nie ma Polsatu.

polsat mam z anteny naziemnej więc nie problem jesli będzie F1 leciał czy inny ciekawy program TV

jestem już chyba na 100% zdecydowany na N jeszcze tylko jedno jeśli kupuje dekoder i antenę to mam zapewniony montaż czy muszę samemu zamówić osobę która mi zainstaluje antenę jesli tak to ile sie płaci, ile wy płaciliście

Witam.

Tak jak napisał wiesiek111 , sygnał Cyfry + można podzielić na kilka (max 6 - zaleznie od splittera) telewizorów za pomocą splittera i na kazdym jednym telewizorze można oglądać co innego (jest to legalne dopóki sygnał ten rozdzielamy w jednym lokalu).

To wcale nie jest takie trudne jak mówisz, ja sam sobie zamontowałem i nie miałem z tym jakiś większych problemów.

Tak więc wybór należy do Ciebie, Cyfra + - najdroższa ale najbogatsza oferta, Polsat - tańszy, lecz troszkę gorszy, o reszcie sie nie wypowiadam bo nie miałem z nimi kontaktu.

Pozdrawiam TheRamzes.

A w Cyfrowym Polsacie tak sie da?

Nie, bo karta jest sparowana z dekoderem.

cena montażu wynosi od 100 do 200 zł zależy gdzie chcesz zamontować

Wiadomo, są burze itd, wtedy gorzej z odbiorem. W CP jak się spóźnisz jeden dzień z wpłatą to masz prawie pewne, że Ci sygnał wyłączą

Jeśli chodzi o burze to można sie przyzwyczaić do okienka “brak sygnału”

ale co do tego płacenia to nieprawda. Moja mam spóźniła się ze spłatą prawie dwa tygodnie a sygnału nie wyłączyli i było wszystko ok.

tylko czasami mogą jakieś programy niedziałać. ostatnio u mnie nie było telegazety na tvp1 i tvp2 i tata sie wkurzył bo nie wiedział kto kumulacje wygrał :smiley: :stuck_out_tongue:

polecam CP mimo wszystko ;pp

Ja polecę kablówkę jeśli tylko masz dobry sygnał. Często się zdarza że kablówki śnieżą itp. Wtedy na LCD-ku właściwie nie da się oglądać (na kineskopowym by przeszło). Najlepiej popytaj sąsiadów jaki mają odbiór.

dobra ostateczna decyzja

mam telewizor HD

nie chce płacić więcej jak 60 zł miesięcznie

najlepiej oddawajcie głosy w ankiecie bo o każdej z platform przeczytałem juz duzo

N jeśli masz dobry telewizor

by mieć te kanały co wymieniłeś musisz mieć aktywne 3 pakiety czyli wychodzi 48zł + 5 zł za pakiet podstawowy, razem jest to 53.

Jestem z nką od początku płace miesięcznie 32 zł i mam wszystkie programy co potrzebuję na dodatek w wysokiej jakości - więcej mi nie potrzeba, a jeśli mi się zachce zawsze mogę sobie zamówić dodatkowy pakiet.

Jeśli nie potrzebujesz kanałów w HD a kablówka ma u ciebie dobry sygnał, bierz kablówkę.

krótkie podsumowania platform

c+

http://www.hdtv-sat.eu/platformy_pl_cyfra+.htm

polsat cyfrowy

http://www.hdtv-sat.eu/platformy_pl_cyfrowy_polsat.htm

n

http://www.hdtv-sat.eu/platformy_pl_n.htm