Która sieć ma najlepszy zasięg

Która sieć ma najlepszy zasięg

Najdłużej istnieje PLUS, więc myśle, że on ma najwięcej przekaźników, za czym idzie najlepszy zasięg.

Nie ma wentla, najlepsza jest ERA . Mam ją od 6 lat i w zasadzie wszędzie miałem zasięg. Nieraz korzystałem z POPA i był wielki ból :shock:

No dla mnie IDE sam korzystam i jezdz dosyc sporo na rozne wycziecki i mnie niegdy nie zawiodl :stuck_out_tongue:

Słyszałem, że najlepszy zasięg ma Era.

mi sie wydaj ze najlepszy zasieg ma IDEA, jezdze czesto w rozne miejca i zawsze dziala :smiley:

Znalazłem strony z mapkami zasięgu:

http://www.era.pl/index.php/id=zas_roam … rp/zone=-1

http://zasieg.idea.pl/

http://mapa.plusgsm.pl/scripts/hsrun.ex … age=Polish

Ja proponuje popytac znajomych którzy mają telefony u różnych operatorów, różnie to jest w różnych miejscach na terenie Polski , mnie np. podczas podpisywania umowy zapewniano sugerując sie mapką że zasięg jest w mojej miejscowosci bardzo dobry (Era) a jak sie okazało to telefon działał tylko na balkonie i to tylko w jednym miejscu , nie chcąc ze mną rozwiązywać umowy zapewnili mnie że do 14 dni poprawią zasięg ale nie wywiązli sie z umowy więc rozwiązałem ją ja teraz mam Plusa i działa nawet 2 metry pod ziemią (czyt. w piwnicy).

PS. Zasieg z plusa straciłem dopiero w okolicach Berlina.

idea gubiła mi zasięg na okolicznych wsiach plus na mniejszej ich ilości natomiast ERA/Heyah nigdy(ten sam bat bo mają te same nadajniki dlatego Heyah reklamowało się jako sieć z najlepszym zasięgiem)

ERA/HEYAH

według mnie PLUS ma najlepszy zasięg. Mialem długi czas nr w tej sieci i nie miałem zbytnio problemów . Teraz gdy jestem w Idei to czasem sie zdarza brak zasięgu 8)

pojeździłbyś po tych miejscach co ja to zmieniłbyś zdanie ja mam telefon w plusie teraz i wiem a wcześniej miałem w Erze i było ok(a plus już nie sprawdzałem obie karty jednego dnia w jednym miejscu w jednym telefonie)

Po mojemu najwiekszy zasieg ma P L U S pózniej E R A i na końcu I D E A - jestem w 3 sieciach czeste wyjazdy poza miasto i widze jak telefony maja zasieg

Ja mysle ze najlepszy zasieg ma PLUS. Korzystam z niego około 3 lata i zawsze i wszedzie miałem zasięg. Rok czasu miałem IDEE - dość ze koszty, to jeszcze problem z zasiegiem

Mam telefon w siecie Heyah i zasięg jest bardzo dobry, ale słyszałem, że w Plusie również jest niezły.

Widze ze zdania sa podzielone i nawet wyniki ankiety daja duzo do myslenie :slight_smile: Mam teraz Popa i czasami zdarza sie ze gubi zasieg!! Mialem kiedys Ere ale nie zwracalem wiekszej uwagi na zasieg a teraz zalezy mi na jak najlepszym zasiegu!!

Z zasięgiem jest różnie raz byłem z kolegami na wycieczce i nie miałem zasiegu w ERA a mój kolega miał zasięg bo ma telefon w IDEI w innym miejscu ja miałem zasięg a ktoś kto miał IDEE nie miał :slight_smile:

Jestem w Erze ponad 4lata i nigdy nie zdarzyło mi się, żebym nie miał zasięgu, kolega ma w Idei to praktycznie co chwile gubi zasięg. Plus nie ma złego zasięgu, ale też zdarza się, że gubi. Moja ocena:

  1. Era

  2. Plus

  3. Idea

pojeździłbyś po takich miejscach co ja to zmieniłbyś zdanie a że idea ma najsłabszy to dla mnie żadna niwość a w Plusie to serio ale zdarza mi się brak zasięgu (w erze było inaczej ale za drogo i nie kalkulowała mi się)