Która sieć ma najlepszy zasięg


(system) #1

Która sieć ma najlepszy zasięg


(Damian) #2

Najdłużej istnieje PLUS, więc myśle, że on ma najwięcej przekaźników, za czym idzie najlepszy zasięg.


(Radekm100) #3

Nie ma wentla, najlepsza jest ERA . Mam ją od 6 lat i w zasadzie wszędzie miałem zasięg. Nieraz korzystałem z POPA i był wielki ból :shock:


(El Presidento) #4

No dla mnie IDE sam korzystam i jezdz dosyc sporo na rozne wycziecki i mnie niegdy nie zawiodl :stuck_out_tongue:


(boczi) #5

Słyszałem, że najlepszy zasięg ma Era.


(Tom) #6

mi sie wydaj ze najlepszy zasieg ma IDEA, jezdze czesto w rozne miejca i zawsze dziala :smiley:


(boczi) #7

Znalazłem strony z mapkami zasięgu:

http://www.era.pl/index.php/id=zas_roam ... rp/zone=-1

http://zasieg.idea.pl/

http://mapa.plusgsm.pl/scripts/hsrun.ex ... age=Polish


(Zbych ) #8

Ja proponuje popytac znajomych którzy mają telefony u różnych operatorów, różnie to jest w różnych miejscach na terenie Polski , mnie np. podczas podpisywania umowy zapewniano sugerując sie mapką że zasięg jest w mojej miejscowosci bardzo dobry (Era) a jak sie okazało to telefon działał tylko na balkonie i to tylko w jednym miejscu , nie chcąc ze mną rozwiązywać umowy zapewnili mnie że do 14 dni poprawią zasięg ale nie wywiązli sie z umowy więc rozwiązałem ją ja teraz mam Plusa i działa nawet 2 metry pod ziemią (czyt. w piwnicy).

PS. Zasieg z plusa straciłem dopiero w okolicach Berlina.


(m89) #9

idea gubiła mi zasięg na okolicznych wsiach plus na mniejszej ich ilości natomiast ERA/Heyah nigdy(ten sam bat bo mają te same nadajniki dlatego Heyah reklamowało się jako sieć z najlepszym zasięgiem)


(aju) #10

ERA/HEYAH


(Qbek50) #11

według mnie PLUS ma najlepszy zasięg. Mialem długi czas nr w tej sieci i nie miałem zbytnio problemów . Teraz gdy jestem w Idei to czasem sie zdarza brak zasięgu 8)


(m89) #12

pojeździłbyś po tych miejscach co ja to zmieniłbyś zdanie ja mam telefon w plusie teraz i wiem a wcześniej miałem w Erze i było ok(a plus już nie sprawdzałem obie karty jednego dnia w jednym miejscu w jednym telefonie)


(M a x) #13

Po mojemu najwiekszy zasieg ma P L U S pózniej E R A i na końcu I D E A - jestem w 3 sieciach czeste wyjazdy poza miasto i widze jak telefony maja zasieg


(Przemokg) #14

Ja mysle ze najlepszy zasieg ma PLUS. Korzystam z niego około 3 lata i zawsze i wszedzie miałem zasięg. Rok czasu miałem IDEE - dość ze koszty, to jeszcze problem z zasiegiem


(Mancunian) #15

Mam telefon w siecie Heyah i zasięg jest bardzo dobry, ale słyszałem, że w Plusie również jest niezły.


(system) #16

Widze ze zdania sa podzielone i nawet wyniki ankiety daja duzo do myslenie :slight_smile: Mam teraz Popa i czasami zdarza sie ze gubi zasieg!! Mialem kiedys Ere ale nie zwracalem wiekszej uwagi na zasieg a teraz zalezy mi na jak najlepszym zasiegu!!


(Iloczyn8) #17

Z zasięgiem jest różnie raz byłem z kolegami na wycieczce i nie miałem zasiegu w ERA a mój kolega miał zasięg bo ma telefon w IDEI w innym miejscu ja miałem zasięg a ktoś kto miał IDEE nie miał :slight_smile:


(Bażant) #18

Jestem w Erze ponad 4lata i nigdy nie zdarzyło mi się, żebym nie miał zasięgu, kolega ma w Idei to praktycznie co chwile gubi zasięg. Plus nie ma złego zasięgu, ale też zdarza się, że gubi. Moja ocena:

  1. Era

  2. Plus

  3. Idea


(m89) #19

pojeździłbyś po takich miejscach co ja to zmieniłbyś zdanie a że idea ma najsłabszy to dla mnie żadna niwość a w Plusie to serio ale zdarza mi się brak zasięgu (w erze było inaczej ale za drogo i nie kalkulowała mi się)