Która sieć najlepsza?

Nie ma w niej np. WAPu i innych usług, jak dotąd. :frowning:

ja mialemheyah ( ale jak dla mnie ona nie jest do konca zrobiona chodzi mi o wap itp) a simplus (kiedys jak mialem zero na koncie blokowli ksiazke tel. ale nie wiem jak teraz jest, a w tak taku jak ladujesz np karte 50 zl daja ci 40 zl) wiec uzywam popa

ps.moze to wrzysko sie zminilo! !!

najlepsza jest ------> era tak-tak taryfa HAPPY !!

Mam Simplusa od 4 lat i żadna inna sieć mi nie odpowiada.

bo innej nie probowaleś

:wink:

OK, 11 głosów na POP’a, to wybieram POP’a :slight_smile: thx za pomoc w wyborze :slight_smile:

Bardzo dobry wybór. Nie pożalujesz decyzjii:wink:

A ja mówię: Jedna Idea na Kartę ;]

Boczi… Bez nerwów… :smiley: W końcu to jego wybór :slight_smile:

tylko nie wiem, czemu wybrał droższą usługę ;] :expressionless:

Najlepsza jest idea. Sam używam, miałem ere i nie lubiłem jej. Idea bardzo ma dobry zasięg tanio jest i polecam każdemu :slight_smile: A o tym że jest lepsza świadczy ilość postów które są za ideą :smiley:

heyah tanie rozmowy tanie sms

wap i łapa :frowning: strasznie denerwuje

idea dobry zasięg mistrzowie klawiatury

plus team 7 swojaki id za darmo ukrywasz zasię minus

tak tak karty 20 elektroniczne doładowania

sami swoi tani jak sie ma więcej osób w samych swoich

oczywiscie ze tylko JEDNA IDEA do wyboru do koloru kto co woli :wink: od 4latek korzystam z uslug idei i jest loozik pozdroo for alllll

:lol:

Tylko iDEA. łatwo wyslac sms z netu,Nie traci zasiegu.Sms 20 gr i minuta 80 ale jak kto woli mozna wybrac mistrz klawiatury to ejszcze taniej.HEYAH to sciema i oszustwo.Kolesie maja w HEYAH i im kasa z karty znika i nikt nie wie. W heyah nie wysylaj prywatnych sms bo nie warto ryzykowac …

Od poczatku istnienia tej sieci jestem jej abonentem i jak do tej pory nie zauważyłem niczego takiego o czym mowa powyżej :shock: :shock: :shock:

Ale ja słyszałem plotki, o jakich mowi mefisto.

No ja też. Kumpel na chwile telefon wylaczył i 3 blachy z konta zniknęły. Szczyt hamstwa i bezczelności!!

I właśnie o to chodzi że są to plotki najprawdopodobniej rozsiewane przez konkurencję.

W niektórych wypadkach nie są to tylko plotki :frowning:

Posiadam grubo ponad 3 lata IDEE POPka!! Jest znakomita! !!