Ktora to wersja systemu vista x86?

(Ambroz112) #1

mam system windows vista x86.tak bynajmniej pisze.gdy go uruchamiam to pokazuje sie okno przygoptowujace do instalacji jednak nie pisze czy to vista ultimate,...,...,...,...,...,czy ktoras z innych wersji.nie chce instalowac okrojonej wersji a jedynie viste ultimate.czy mozna to jakos sprawdzic i czy moze ta wskazowka vista x86 cos wyjasnia.no i czy jest to 32 czy 64 bitowy system.prosze o info.

To nie wiesz co kupiłeś? Sprawdź na pudełku.

Coś mi tu piratem ściągniętym z neta śmierdzi.

(Paluch Ti) #3

To nie wiesz jaką masz vistę? to skąd ją wogóle masz? x86 jest to 32bit czyli masz na pewno Vistę 32 bitową.

(Ambroz112) #4

masz racje ze smierdzi.wole przeznaczyc kase na Creative Sound Blaster X-Fi Elite PRO a nie na oryginalny system.Zadaj sobie pytanie czy ty nie masz nic pirackiego na kompie.

ambroz111 , chyba rejestrując się na tym forum nie przeczytałeś regulaminu. Radzę nadrobić to niedopatrzenie.

(Ambroz112) #6

ok.chyba wyjechalem z tematem pochopnie.ta wersja visty oczywiscie do celow naukowych.

(wacek) #7

:cojest:

rozbawiłeś mnie tym

Dla twojej informacji:

Na 1 krążku Visty są wszystkie wersję (Home Basic, Home Premium ... Vista Ultimate)

To jaką będziesz miał zależy od wpisanego klucza

A tak w ogóle:

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

(Kornicameister) #8

myślę, że jeżeli chodzi o oprogramowania to areh ma raczej wszystko legalne w swoim komputerze :lol:

(Lukaszxp) #9

tak, ale z muza i filmami gorzej, co nie areh :?: Nawet kiedyś się przyznawałeś w krórymś temacie :wink: Nie wymigasz się :wink:

(Clubbasse207) #10

ambroz111

żałosny jesteś ...

nie dość że piracisz to nawet nie wiesz co ... :x

to twojej wiadomośći (po zapewne regulaminu to się nie czytało) na tym forum nie pomaga się piratom

(system) #11

PPM na Komputer -> Właściwości