Ktora to wersja systemu vista x86?

mam system windows vista x86.tak bynajmniej pisze.gdy go uruchamiam to pokazuje sie okno przygoptowujace do instalacji jednak nie pisze czy to vista ultimate,…,…,…,…,…,czy ktoras z innych wersji.nie chce instalowac okrojonej wersji a jedynie viste ultimate.czy mozna to jakos sprawdzic i czy moze ta wskazowka vista x86 cos wyjasnia.no i czy jest to 32 czy 64 bitowy system.prosze o info.

To nie wiesz co kupiłeś? Sprawdź na pudełku.

Coś mi tu piratem ściągniętym z neta śmierdzi.

To nie wiesz jaką masz vistę? to skąd ją wogóle masz? x86 jest to 32bit czyli masz na pewno Vistę 32 bitową.

masz racje ze smierdzi.wole przeznaczyc kase na Creative Sound Blaster X-Fi Elite PRO a nie na oryginalny system.Zadaj sobie pytanie czy ty nie masz nic pirackiego na kompie.

ambroz111 , chyba rejestrując się na tym forum nie przeczytałeś regulaminu. Radzę nadrobić to niedopatrzenie.

ok.chyba wyjechalem z tematem pochopnie.ta wersja visty oczywiscie do celow naukowych.

:cojest:

rozbawiłeś mnie tym

Dla twojej informacji:

Na 1 krążku Visty są wszystkie wersję (Home Basic, Home Premium … Vista Ultimate)

To jaką będziesz miał zależy od wpisanego klucza

A tak w ogóle:

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

myślę, że jeżeli chodzi o oprogramowania to areh ma raczej wszystko legalne w swoim komputerze :lol:

tak, ale z muza i filmami gorzej, co nie areh :?: Nawet kiedyś się przyznawałeś w krórymś temacie :wink: Nie wymigasz się :wink:

ambroz111

żałosny jesteś …

nie dość że piracisz to nawet nie wiesz co … :x

to twojej wiadomośći (po zapewne regulaminu to się nie czytało) na tym forum nie pomaga się piratom

PPM na Komputer -> Właściwości