Którą warto wybrac?

Witam serdecznie, szukałem na forum ale nie uzyskałem odpowiedzi. A wieć mam do wybory kupic takie nagrywarki :

  1. BenQ DW1655

  2. Lite-on DVD SHW-1635S

  3. LG GSA-4167B

Chodzi mi o to aby nagrywarka dobrze nagrywała i odczytywała wszystkie podstawowe nosniki, zeby DVD stacjonarne tez bezproblemu czytaly nagrane plytki. Takie rzeczy jak hałas mało mnie interesuja, wypalanie jakis obrazków na plytkach tez mnie nie interesuje, chce aby nagrywarka byla niezawodna. Moze polecacie inna ktorej nie wymienilem ?

Pozdrawiam :smiley:

Mam ją od kilku miesięcy, działa idealnie, cicho i nagrywa wszystkie formaty

W takim razie ten model odpada, bo on ma Lightscribe, identycznym napęd to model DW 1650 tylko bez Lightscribe i ten właśnie model polecam.

Ale i tak każdy będzie chwalił swoje.

nooo właśnie, ten model BENQ miałem na myśli 1650 :slight_smile: a czy te BENQ sa dobre w sensie ze sie nie psuja tak czesto jak inne marki? bo w sklepach mowia ze sa awaryjne itp i ze polecaja to co maja na półkach, sam juz nie wiem ale chyba wybiore cos albo LG GSA-4167B albo BenQ DW1650

popieram jak najbardziej, też posiadam tą nagrywarkę, jest naprawdę świetna

a czy moze sie wypowiedziec ktos kto uzywał juz BenQ DW1650? jak z zapisem i odczytem, moze minute dluzej nagrywac ale zeby nagralo dobrze :slight_smile:

Ja też tą Ci radzę.

dorzucam się również

a mozecie uzasadnić swoje opinie dlaczego właśnie ten LG ?? czy może macie jakieś złe wspomnienia z Benq ?

bezproblemowo dziala mi juz okolo pol roku, polecam

LG zaajfajna nagrywarka! !!

piczipka : a tam na gorze jest zajefajny regulamin…

Polecam Benq choc sam uzywam Neca ale zanim zakupilem czytalem rozne testy itp. Benq zawszze w czolowce. W drugim kompie mam Lg i tez ladnie smiga a Lite-on ? Raczej odradzam. Podsumowujac polecam zarowno Benq i Lg ;]

A ja LG w ogóle nie poleca. Dużo osób skarży się na ich działanie. szybko się psują.

Jeśli chodzi o nagrywarke DVD to ja mam _NEC DVD_RW ND-3540A i nie narzekam :slight_smile: bez tego light…

uzywam identycznej … i powiem szczerze zajefajny sprzet. Cicha, szybka no i jak narazie niezawodna ;]