Która wersja DC++ najlepsza?

Mam pewien dylemat otóż nie wiem , którą wersje mam wybrać , tamu zwracam sie do was z prośbą o podanie najlepszej wersji oraz link bo tu na stronce nie działa link do wersji 0.668 .

Mile widziane spolszczenie .

Ps. Proszę podawać argumenty dlaczego akurat ta wersja

Dziękuję i pozdrawiam

Nie używam DC++, ale myślę że najnowsza będzie najlepsza…

LDC++ rc 1.

najlepsza poniewaz mozna sciagac jeden plik od 10 userow naraz. Generalnie polecam ten wlasnie mod Dc

A mogę prosić o link do tego LDC++ :slight_smile: ??

ależ kurde lenistwo , wpisz w wyszukiwarkę LDC++ i sprawa załatwiona

tylko jest taki mały pikuś jest to program po modyfikacjach i chyba większość hub-ów nie zezwala na jego używanie , co grozi wykopaniem z huba

Kris otoz wlasnie nie. wersja rc 1 jest wersja niewykrywalna, natomiast wersja 2 juz tak. Tam w rc1 jest maskowanie i wogole za duzo opcji aby o nich mowic.

Linka podam pozniej.

najnowszy DC++ jest dla mnie najlepszy. Łącznie mam do pobrania ponad 5PB danych a ściąganie jest nawet od 100 osób jednocześnie :slight_smile:

Pierwszy raz słyszę ponieważ zwykły klient DC++ nie posiada opcji Multiple Sources Downloading. Możliwe jest pobieranie tylko od 10userów na innych klientach np. LDC++, StrongDC++ ale za co można otrzymać bana na większości hubach

pozdrawiam :wink:

koledze chodzilo zapewne o fakt ze ma do sciagniecia 100 plikow no i wowczas od 100 urzytkownikow moze sciagac jednoczesnie. Czyli 1 plik jeden urzytkownik.

Ja polecam Revconnect. Mam i dc++ i revconnect. Revconnect wyszukuje wszystkich uzytkowników z danym plikiem i jednoczesnie sciaga od nich wszystkich. NAprawde rewelacja.