Która wersja systemu win 7 lepsza

(Aerius17) #1

Witam mam komputer , który posiada procesor AMD Athylon 64x2 Dual core Processor 5400 +2,8 GHz , ram 2 gb oraz kartę graficzną asus hd 667 otóż mój problem polega na tym ,że nie wiem na jaką wersję systemu win 7 się zdecydować czy 64 bit czy 32 oraz czy to ma być home premum , professional czy ultimate ???

(rgabrysiak) #2

Do domowego użytku w zupełności wystarczy wersja Home Premium. Jeżeli w przyszłości zamierzasz dołożyć pamięci do 4GB bądź więcej, wybierz wersją x64.

(system) #3

Witam. Ja mam HP x64 na laptopie , w zupełności wystarcza więc i tobie też zwłaszcza , że funkcje wyższych wersji na ogół nie będziesz używał....

(adam9870) #4

http://www.dobreprogramy.pl/Edycje-syst ... 11428.html

(Aerius17) #5

dzięki wielkie :), tylko zaznaczam jeszcze , że mi głównie chodziło o jakość grania itd

(bart86) #6

wersje win7 przy grach nie ma znaczenia HP powinna być lżejsza czyli zostawi więcej ramu dla gier

(Bogdan_G) #7

Gdy mogę doradzić, to wersję proffesional. Bezproblemowo można mieć tryb xp, bez akrobacji w home premium, a to argument środowiska uruchamiania starszych aplikacji, czyli wielu gier.

(bart86) #8

a po co tryb xp duża większość nawet starych gier chodzi na 7 jak mam ten system już od bety nie odczułem takiej potrzeby

(boykott) #9

Pamiętaj, że Home Premium obsługuje maksymalnie 16GB RAM'u :wink: