Która wersja systemu win 7 lepsza

Witam mam komputer , który posiada procesor AMD Athylon 64x2 Dual core Processor 5400 +2,8 GHz , ram 2 gb oraz kartę graficzną asus hd 667 otóż mój problem polega na tym ,że nie wiem na jaką wersję systemu win 7 się zdecydować czy 64 bit czy 32 oraz czy to ma być home premum , professional czy ultimate ???

Do domowego użytku w zupełności wystarczy wersja Home Premium. Jeżeli w przyszłości zamierzasz dołożyć pamięci do 4GB bądź więcej, wybierz wersją x64.

Witam. Ja mam HP x64 na laptopie , w zupełności wystarcza więc i tobie też zwłaszcza , że funkcje wyższych wersji na ogół nie będziesz używał…

http://www.dobreprogramy.pl/Edycje-syst … 11428.html

dzięki wielkie :), tylko zaznaczam jeszcze , że mi głównie chodziło o jakość grania itd

wersje win7 przy grach nie ma znaczenia HP powinna być lżejsza czyli zostawi więcej ramu dla gier

Gdy mogę doradzić, to wersję proffesional. Bezproblemowo można mieć tryb xp, bez akrobacji w home premium, a to argument środowiska uruchamiania starszych aplikacji, czyli wielu gier.

a po co tryb xp duża większość nawet starych gier chodzi na 7 jak mam ten system już od bety nie odczułem takiej potrzeby

Pamiętaj, że Home Premium obsługuje maksymalnie 16GB RAM’u :wink: