Którą wybrać myszkę?


(Matrix62357) #1

Witam. Chcę kupić nową myszkę do grania. Stanąłem na:

http://www.allegro.pl/item531266423_mysz_razer_salmosa_1800_dpi_nowa_dla_graczy_w_wa.html

http://www.allegro.pl/item544182399_nowosc_razer_krait_1600dpi_dla_graczy_promocja.html

http://www.allegro.pl/item534503455_laser_mysz_xl_750bf_a4tech_2500dpi_2_kolory.html

Zastanawiam się nad Razer Krait, ale podobno bardzo się psują, a szkoda mi wyrzucić pieniądze w błoto.


(Wiktor 1996 96) #2

ja bym wziął A4tech ale ona nie jest do gier więć weź kraita


(Matrix62357) #3

Ale nie psują sie? Gram w Counter Strike.

Edit. Słyszałem też, że ten a4tech jest lipny jakiś. :stuck_out_tongue:


(Marekglapa) #4

Taka sama A4tech popsuła mi się po pół roku, to samo u znajomego. Teraz mam deathaddera i nie wyobrażam sobie przesiadki na tą co miałem wcześniej. Z tych co podałeś wziałbym Razem Salmosa. Pamiętaj tylko, że nie liczy się myszka a skill. Bez tego nawet na zestawie Logitech G16 + G9 będziesz lamić :stuck_out_tongue:


(Blady2012) #5

Ja bym brał tego A4Tech,jest lepsza moim zdaniem i bardziej funkcjonalna,mam podobny model tylko że czarny i zamiast zmiany DPI mam przycisk Office,służący do ustawiania 2 żeczy ,które włącza się przyciskami po boku,np.Word,Exel lub Mój komputer,Moje Dokumenty itd.


(Matrix62357) #6

dzikimuflon, wiem, ale moja myszka przy wolnym poruszaniu celownika porostu się zacina. Do tego nie wyrabia. Wieć Salmosa czy Krait? Chyba, ze dostanę coś więcej PLN to DA.

Edit. Wiec a4tech odpada. Czy Razery psuję się szybo?


(muchozol) #7

Ja zdecydowanie mogę ci polecić razer Salmosa, świetna myszka! Wykonana z bardzo dobrych i przyjemnych w dotyku materiałów. Ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Osobiście grywam okazjonalnie, ale znam kilku maniaków gier i wszyscy chwalą sobie produkty razera (w tym Salmose) oraz niektóre myszki logitecha. Miałem kiedyś 2 myszki A4Tech i zdecydowanie nie polecam - niska trwałość, potem miałem logitecha za kilkadziesiąt zł, działa do dzisiaj na drugim kompie. Salmose mam od nie dawna i na razie jestem bardzo zadowolony.


(Artur520) #8

Razer deathadder

Microsoft ie 3.0

Logitech mx518

i nic innego do csa lepszego nie znajdziesz :slight_smile:

Z tych co podałeś raczej salmosa :slight_smile:


(Matrix62357) #9

To brać Salmosę? Wygodnie leży w dłoni?


(Artur520) #10

Nie wiem nie miałem, jest ona dość wysoka jako profil, przynajmniej takie stwarza wrażenie. Jeśli o sensor to śmiało mogę polecić, ale każdy ma inne preferencje myszki i nie wiem czy będzie dla Ciebie idealna :slight_smile:


(ixrw0w) #11

Można dopłacić do razer deathadder jest wygodniejsza i lepsza.


(Matrix62357) #12

Ale Salmosę mam za 69PLN w sklepie. A DA 120. Na brak wygody narzekał chyba nie będę, bo pracuję na malutkiej myszce od laptopa. :wink:


(Artur520) #13

Jeśli zależy Ci na cenie to weź Microsoft ie 1.1 albo 3.0 Jest to to samo tylko inna obudowa :slight_smile:

I mysz będzie i sprawdzona i dobra i wygodna :slight_smile:


(muchozol) #14

Jeśli masz bardzo, bardzo dużą dłoń, to salmosa może być za mała, w przeciwnym wypadku ok. Na zdjęciach wygląda na mocno wypukłą, ale naprawdę wcale taka nie jest. Generalnie myszka jest lekka i zgrabna.


(Matrix62357) #15

Nie mam dużej dłoni. Ale właśnie coś kiedyś chyba o Salmosie czytałem, że niewygodnie się ją trzyma dwoja palcami z boku, czy to prawda? Na zdjęciach raczej to nie możliwe.

Tutaj kupię:

http://progamer.pl/go/_info/?id=1096

No i tak. Nie wiem co w końcu z Salmosą. Parematry ma odpowiednie, ale nie wiem jak z komfortem. W recenzjach piszą, ze najlepiej jest ją trzymać palcami. Obednie mam malutką myszkę od laptopa, którą zakrywam dłonią i dlatego prowadzą ją palcami (nadgarstek mam luźny na biurku). Czy tak byłoby dla mnie komfortowo gdybym trzymał Salmosę?