Która z tych kart jest najlepsza?

Cześć!

Mój komp to szrot, pora na wymianę karty graf. (po wymianie ramu z 256mb ddr pc3200 na 1gb ddr pc3200)

Obecnie mam FX5200.

Która z tych kart jest najlepsza?

Zależy mi na cenie :smiley: Tak do 300zł.

Karta musi być pod AGP.

Palit 7300GT 256bit/256mb ddr3

Palit 7300GT 512mb/128bit(pisze, że 256bit a w tabeli jest 128 :lol:) gddr2

Gigabyte 7600GS 256mb

Palit 7300GT 256bit/256mb ddr3

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 20:23

a mam takie oddzielne pytanie

czy na tej karcie ruszy np. nfs:ps, crysis czy wiedzmin ??

nie chodzi mi o najwyzsze ustawienia :lol:

tak oby ruszyło i szło w miare grać

jesli chcesz dac kopa swojemu kompowi to ram 1 gb i powyzej, kup zasilacz stabilna 400 lub 450 - np. IBOX cena ok 70-80zl i do tego ati hd2600pro z 512 ram na agp tylko Saphire - cena ok 300zl i ostatni zakup pendrive 2gb …tu masz linka : http://www.allegro.pl/item275005941__no … _mb_s.html

Gosc sprzedaje w takiej cenie ze nawet najlepsze hurtownie wymiekaja :slight_smile:

Jak to zrobisz dam ci sofcik zeby xp uzywal pendrive jak ramu - realny i wiarygodny mega dopał. A druga rzecz to dam ci mod i z tego ati z wersji PRO zrobisz XT i z 128bitow zrobie ci 256- bo jesli czytasz fora mod`ów GPU to pewnie sie natknales na plotki - ale to nie plotki tylko fakty. Z znajomymi pobawilismy sie troche biosem tej karty i poszlo bez problemu - zero bledow i pelna stabilnosc z konkretnym kopem (2600XT z 512 ram w dopieszczonych timmingach jest duzo lepsza niz nviidia 8600GT). Wiec za mala kaske zapewnisz sobie super wydajnosc i masz na pare latek spokój :slight_smile:

Pozdrowionka

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 20:45

napisz jeszcze jakiego masz procka??

Omg. Używanie pendrive’a jako ramu? Ja też chce :] Tylko gdzieś czytałem że owszem, da się to zrobić to nie daje dużego kopa. Mylę się? Nie próbowałem nigdy…

pierwszy raz czytam takie głupoty… nawet karty 8800gt / gtx / ultra nie zapewniają kilku latek super wydajności, gry z 2008r moga kulawo chodzić na dzisiejszych super potworach… baaa nawet crysis zdusi najlepsze dzisiaj akceleratory graficzne do 30fps

:x :hahaha:

jak masz pisać takie głupoty to się nie odzywaj, zasilacze ibox i inny szajs nie nadają się do użytkowania… zasilacz dobry to np amacrox warrior, modecom mc (cena powyżej 110zł) lub fortron, delta za mniejsze pieniądze (~60zł)

szczerze w to wątpię…

test:

http://tuneupc.net/readarticle.php?article_id=11

a 512mb pamieci ta karta nie wykorzysta, więc raczej wielkiej różnicy to nie robi…

szczerze? to tego nie opłaca się kupować do readyboost itp, za wolny po prostu, dużo nie zmieni…

** Freedom ** daj resztę konfigu kompa wraz zasilaczem (moc, marka, model) i się coś dobierze…

Palit 7300GT 256bit/256mb ddr3 bez wątpienia

oczywiście że tak,mi na moiim GF fx 5200 ruszył ProStreet i Wiedźmin bez problemu.

A ja mam takie pytanie, czy ta karta ma takie samo złącze do podpięcia do płyty głównej jak GF4 MX440? Wiem, głupie pytanie, ale nie znam się na tym a zamierzam zrobić wymianę karty z wyżej wymienionego złomu na chociażby tego GeForca.

A może brać 6600GT?

tak ta karta 7300GT jest na AGP czyli to samo co ta GF4

GF 7300GT lepsze

http://img88.imageshack.us/img88/2332/kompza4.png

Mój komp to szrot ;D

Wiem o tym :smiley:

Na razie chciałbym dokupić 1GB ram i nagrywarkę DVD bo moja się zepsuła :smiley:

Zasiłkę nie wiem jaką mam :frowning: Tata mi składał tego kompa 4 lata temu i nie pamięta xD Więc przy zakupie karty musiałbym kupić też zasiłkę, gdzieś tak powyżej 400W :smiley: (może mniej?) I procka nowego, bo mój to szrot :smiley:

Ten byłby dobry?

:smiley:

to otwórz bude i sprawdź

Pisze coś takiego:

Megabajt, Warsaw, Poland.

Model: MGB-350ATXP4

Chyba 350W :smiley:

ehe…

firma Warszawa :lol:

wymien na fortrona 350

Czy opłaca się kupić tego GeForce’a? Też 7300GT.