Które głośniki 5.1 wybrać?

(Meason) #1

Zastanawiam się nad kupnem głośników do komputera 5.1. Moją uwagę przykuły Creative T6100, G500 i Logitech Z-540, Z-5400 i Z-5500. Rozpiętość cenowa jest spora :o i raczej tych dwóch ostatnich z tego właśnbie powodu nie wybiorę. Mój nowy pokój będzie miał (4mx4mx4m)+antresola :lol: więc troszkę duży. Nie wiem dlatego które głośniki najlepiej kupić. Myślę że Creative T6100 i Logitech Z-540 mają za słabą moc żebym mógł słyszeć na antresoli przyjemną muzykę a nie charczenie, więc najlepsze wydają mi się Creative Gigaworks G500, choć słyszałem o nich dużo złych opinii :frowning: I Proszę o pomoc

(Elcupra) #2

Z głośnikami to Ci nie poradzę ale pamiętaj o jakiejś porządnej karcie dźwiękowej, bo głośniki to nie wszystko :slight_smile:

Karta to najlepiej Creative z serii X-Fi (od 220 zł) Ile właściwie chcesz przeznaczyć na audio ?

(aju) #3

Jeśli masz kase to oczywiście bierz Z-5500 - najlepsze w klasie 5.1 :slight_smile:

Wiem iż pisałeś.... ale naprawde jeśli potrzebujeszx super dźwięku, pokoik widać spory to warto dozbierać :wink:

(Meason) #4

W Pixmani Z-5400 jest za 625zł :smiley:

Jeszcze takie pytanko: czy te głoniki będą działać jak podłącze tylko subwoofer, przednie i ew. centralny? Chodzi o to że mój obecny pokój nie jest tak duży i nie mam za bardzo gdzie postawić tylnich głośniczków

(enjoypoznan) #5

Nie że chwale swoje ale ja mam własnie G500 i jestem zadowolony. Mocy na pewno by Ci nie zabrakło. Na jakośc dzwięku też nie można narzekac.

Tak jak pisał już kolega musisz miec dobrą dzwiękówke. :lol:

(Meason) #6

Też myślałem o g500 ale najtaniej kosztują 562zł a Logitech Z-5400 tylko 625zł :o , a to jest klasa wyżej. Mam karte Creative Extigy (zewnętrzna), al moż kupię X-Fi ;]