Które polskie miasta odpadną z organizacji UEFA EURO 2012?

Do końca tygodnia (14 kwietnia) polski Komitet Wykonawczy oferty EURO 2012 wybierze 4 miasta, które będą oficjalnie razem z ukrainskimi miastami kandydować o Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2012 roku.

Które waszym zdaniem miasta (2) powinny odpaść?

Opisy miast:

Chorzów

Gdańsk

Kraków

Poznań

Warszawa

Wrocław

wszystkie, zadne sie nie nadaje do tego typu imprez…

AZPR w tej chwili to pewnie się nie nadają, ale za 6 lat to będzie dobrze :smiley:

jakieś miasto dalekie powinno odpaść, żeby nie jeździli/latali za daleko

Polacy nie mają pieniędzy na takie impry, tymbardziej Ukraina :frowning:

już są problemy gdzie ma sie dokładnie znajdować Kijowski stadion.

pewnie Włochy wygrają.

:frowning:

a co z wujem Marcinkiewiczem rozmawiałeś?

i dlaczego tak myślisz? bo co mają duże stadiony? :lol:

słuchaj skoro Polacy maja kase na przyjad Papieza a to dosc spory wydatek to pewnie by sie znalazlo i na stadion… ale tu nie o stadion chodzi a o przystosowanie miasta do takiej imprezy…

Zakładamy że mamy kupe kasy i wygramy tą rywalizacje! Proszę o komentowanie oddanych głosów!

Kraków, bo najdalej mam 8)

A tak w ogóle po co sobie głowę łamać.

Przecie w tym roku ma być koniec świata =]

a ktory to juz koniec?

___________

mój bład :wink: wciepalem gdansk…

to chyba nie zrozumiałeś pytania?

Gdańsk,Warszawa organizatorem powinien być Kraków

kto Ci takich bredni naopowiadał? najbliższa data to 2o12 :smiley: 2o grudnia czy jakoś tak, wczoraj w “nie do wiary” było :smiley:

Pisząc “w tym roku” miałem na myśli rok tych mistrzostw :wink:

heheh z czym do ludu :smiley: Polska i organizacja…hmmm nie z tym rządem i nie za mojej kadencji (zycia)

Oba kraje nie mają autostrad hoteli średnich klas nikt nie będzie ryzykował powierzając organizację tym krają. Może w 2020 ta data wydaję się być bardziej realna.

Szybciej zorganizują niż wygrają :mrgreen:

A ja powiem tak szanse ze będziemy organizować euro są minimalne same drogi dojazdowe do miast są fatalne boiska nie wspomne, zachowanie kibiców w Polsce jest karygodne, więc szanse ze będziemy organizować euro są takie jak polska wygra puchar świata :frowning: niestety taka jest prawda a już chodz mam nadzieje do końca i mam nadzieje ze pojade na jakiś mecz do krakowa !!

hehe ciekaw jestem czy Kraków odpadnie :slight_smile:

w sumie ma 2 stadniony, polozne blisko siebie, najlepiej rozwinieta infrastrukture komunikacji miejskiej, obwodnice dookola miasta, do tego nonstop pelno nowych inwestycji, miasto turystczne, pelna baza noclegowa itd

Mam nadzieje, że Kraków nie odpadnie :smiley:

Rząd zamiast wyrzucać pieniądze w błoto na jakieś świątynie opatrzności i przyjazdy papieża powinien zająć się właśnie tą inwestycją.

Na mistrzostwach jeszcze nikt nie stracił a można wiele zyskać.