Które polskie miasta odpadną z organizacji UEFA EURO 2012?

oj i to bardzo, przykład? Portugalia

Chciałbym się was spytać dlaczego uważacie, że nie zorganizujemy tych mistrzostw? bo jak narazie to czytam suche słowa ;/

a jak zorganizują to co nie pojedziesz na mecz, nie? :expressionless:

co za naród :x

już w tym roku te mistrzostwa mają być? :expressionless:

pewnie, że tak jednak trzeba być zdecydowanym w działaniach takich

A czy myślisz że pielgrzymka papieska jest gorszym biznesem ?

BTW słowo papież nie pochdzi od wyrazu papier i pisze sie go przez ż :stuck_out_tongue:

Nie za bardzo się orientuje :wink:

Ale napewno nie jest tak prestiżowa i spektakularna.

Myśle, że przy dopowiednim zaangażowaniu jest możliwe iż zostaniemy wyznaczeni przez UEFA.

Chociaż czasu pozostało niewiele.

Odpaść może każda, dla mojej przyjemności każdy mecz może być w Ostrowcu Św. :mrgreen:

A jeżeli chodzi o stadiony to zobaczcie ile w Polsce jest w planach do budowy http://www.worldstadiums.com/stadium_me … iums.shtml

a co do ankiety to uważam że powinien odpaść gdańsk

ale mam nadzieje że nieodpadnie Wrocław bo mam tam bardzo blisko

Myśle że dla większości bardziej zalezy właśnie na przyjeździe papieża.Ale oczywiście ME też są bardzo ważne.

Mamy kilka dobrych stadionów,myśle że odpadnie Gdańsk…

przecież papież przyjeżdza w tym roku a ME są w 2o12, więc w czym problem?

mztswk

wiesz oczekuje wypowiedzi od tych co twierdzą, że ME nie odbędą się w Polsce

Szanse na zorganizowanie ME możemy stracić w grudniu tego roku, więc właśnie w tym problem.

Bardzo chciałbym abyśmy otrzymali tytuł organizatora ME w roku 2012 :smiley: I patrząc realnie mamy na to duże szanse.Dlaczego?

1.Jakie by się zawody,imprezy nie odbyły w Polsce to są na naprawdę wysokim poziomie organizacyjnym,np. zawody pucharu świata w skokach narciarskich czy słynny juz katowicki “Spodek”.Z tego co wiem Ukraina też jakieś tam zawody organizuje.

2.Blattera żona jest Polką a on jak sam mówi jest oczarowany Polską :slight_smile:

3.Jak wiadomo “piłkarscy potędzy” są zazwyczaj po zachodniej stronie Europy(Hiszpania,Anglia,Francja,Włochy itd.) a Fifa i Uefa od dawna chcą jakoś zrównoważyc różnice pomiędzy wschodnia a zachodnią stroną Europy i w tym widze naszą szanse.

4.Pieniądze na drogi których przez tyle lat nie było wreszcie sie znajdą.Te mistrzostwa moga pchnąć nie tylko naszą piłke ale i ogólnie nasz kraj.

5.W PZPN mamy wiele osób znanych i cenionych przez obie federacje(Fifa i Uefa) takich jak: Listkiewicz,Boniek,Tomaszewski, zazwyczaj są to byli piłkarzy naszej S-kadry :slight_smile:

6.Coraz więcej buduje się w Polsce ładnych stadionów.W Poznaniu stadion przechodzi modernizacje, w Kielcach jest przepiękny stadionik,w Warszawie są plany postawienia stadionu narodowego,Stadion Śląski należy tylko zremontować no i Baltic Arena :lol:


Jestem ciekawy jak to będzie jak okaże się że to Polskę z Ukrainą wybrali na organizatorów ME.Pewnie zacznie się narzekanie że po co nam to…zresztą jak to w naszym kraju :-x .Może ojciec dyrektor zacznie jakąś zbiórke pieniędzy :mrgreen:

Według mnie komisja powinna wybrać Warszawę, Kraków, Poznań i Wrocław (ew. Gdańsk).

Chorzów odpada. Jest za blisko Krakowa, bez którego trudno sobie wyobrazić ME a mistrzostwa w dwóch miastach tak blisko siebie położonych jest niesprawiedliwe!

Gdańsk z koleji jest chyba trochę za daleko i przegrywa z Wrocławiem.

Złączono Posta : 24.04.2006 (Pon) 13:18