Które sterowniki mam zainstalować

Witam

Chcę samemu przeprowadzić reinstalację systemu a ponieważ nie znam dobrze tych tematów prosiłbym o udzielenie mi w miarę szczegółowej odpowiedzi które drivery i w jakiej kolejności mam instalować. Wind  7 64 Home. Asus p7p55d le , GeForce GTS 250. Asus podaje : 

Qualified Vendor List (2)

BIOS (13)

Chipset (2)

AUDIO (4)

LAN (1)

Utilities (22)

SATA (5)

Others (2)

Może ktoś znający tą kartę podpowie który nr  wersji  z wyszczególnionych pozycji  pobrać . Przeprowadzam reinstalację dlatego że powywalałem coś czego efektem było zawieszanie się internetu . Komputer chodzi bez uwag w programach Adobe  a menedżer urządzeń że wszystko jest ok.

 

Najlepiej zajrzyj do Panel Sterowania/Menedżer urządzeń i “porozwijaj” wiersze a wtedy dokładnie zobaczysz co jest w środku komputera.

Chipset audio, LAN i do grafiki instaluj. Opcjonalnie sterownik sata-ahci.

 Czy można zamiast stawiania od nowa systemu  tylko  zainstalować Chipset  , LAN i Audio jeśli tak to podpowiedz .

 

Potrzebujesz jeszcze sterów do karty graficznej + oczywiście do urządzeń peryferyjnych typu drukarka czy inne.

 Czy można zamiast stawiania od nowa systemu  tylko  zainstalować Chipset  , LAN i Audio jeśli tak to podpowiedz .

 

Drukarka i  skaner  nie  , natomiast dla  GTS 250 stery zainstalowałem ze strony NVIDIA ver 344.41. Miałem jakieś problemy przy ich instalacji bo był komunikat o braku zgodności systemu ale potem jakoś samo się zainstalowało.Przez Menedżer Urządzeń odinstalowałem kartę  mam ją Sterownik graficzny 341.44 i Sterownik 3D Vision 341.44