Które stery zainstalować? Ze strony HP czy z Windows Update?

Witam.

Które sterowniki zainstalować do laptopa HP x64? oczywiście WIN7. Te, które są rekomendowane na stronie HP czy te które sugeruje Windows Update?

Które lepiej instalować?

Dodam, że zainstalowałem te ze strony HP a witryna Windows Update nadal mi przypomina żebym zainstalował ich sterowniki, które to różnią się od siebie, te ze strony HP i te z witryny Windows Update. Jakiś bezsens.

Sterowniki do…?

Te rekomendowane przez HP - tamte na pewno są pewniejsze - HP produkuje ten laptop, więc HP wie jakie sterowniki zainstalować. A poza tym Windows Update może oferować starsze wersje sterowników…

M.in. do karty graficznej, dźwięk, touchpad, bluetooth, wifi, przyciski szybkiego uruchamiania.

Dodam, że te te same pliki np. do karty graficznej różnią się rozmiarem.

Radziłbym Ci instalować te sterowniki rekomendowane przez producenta laptopa czyli HP.

Ja też proponuję te od HP bo miałem problem ze sterami od M$ gdy je zainstalowałem (dokładnie te od wi-fi) to mi neta rozłączało co kilka minut, a po powrocie do oryginalnych problem nie występował.

te na stronie HP w 99% przypadków będą nowsze niż te na Windows Update. Instaluj więc stery ze strony HP.

Jeżeli jakiś sterownik będzie starszy na stronie niż w Win update (w co wątpię) to będzie on nadal dostępny w Win Update, wtedy pobierasz taki sterownik z Win Update…