Które z tych aut jest bardziej opłacalne

(D@widoS) #1

Witam.

Zakup którego samochodu byłby bardziej opłacalny ? głównie pod względem części/zamienników ?

(M Zganiacz) #2

W fordzie masz GAZ i małą pojemność.

Już oszczędzasz na paliwie i ubezpieczeniu.

Raczej do każdego z nich dostaniesz części.

Mi wydaje się FORD bardziej atrakcyjny.

No i FORD nie potrzebuje poprawek blacharsko lakierniczych :wink:

(D@widoS) #3

Matek84 ta vectra też ma gaz :wink: Że części są dostępne to ja wiem, tylko do którego samochodu tańsze, łatwiej dostępne ? A co do tej vectry to ja po zdjęciach nie widze nic do poprawek, więc zbytnio nie wiem co z nim nie tak...

(Zbych ) #4

Orion- duże auto ,mała pojemność , mało koników w sumie spalanie paliwa może być nieadekwatne do wielkosci silnika czyli takie same jak w vectra a może nawet większe , mój wybór kupna do vectra , 100 koni też troche mało ale zawsze więcej jak ten orion.

(Danielderen) #5

ty nie patrz na zdjęcia tylko jak możesz się trochę znasz to jedź i na miejscu obejrzyj, we fordzie trzeba sprawdzić oba nadkola tylne / okolice wlewu paliwa - lubią gnić, silnik w miarę wytrzymały ma i wcale nie tak mało koników jak na taką budę :stuck_out_tongue: licz sie z tym ze po kupnie kupnie musisz zmienić rozrząd i płyny a to koszta ok 500zł, we fordzie masz el szybki i lusterka na temat vectry Ci nie pomogę niestety