Które?

święte słowa musg

=D> =D> =D> =D>

Więc jeśli to był OT to dlaczego dajesz taki wzór innym użytkownikom. Nie chodzi mi o to, iż jesteś moderatorem to stoisz ponad “prawem” (czyt. Regulaminem), bo dokładnie tak jest.

I tak powinno być a czy tak jest to niech każdy sam sobie odpowie.

DeViL tylko ja nie odbieram tego jako OTa tylko jako

A do tego mam chyba prawo i to nie tylko z tytułu posiadanej rangi.

Specjalnie użyłem tego słowa w celu ironii rangi przedstawionego przykładu co zostało zmanipulowane przez Dark Dantego i potraktowane jako złamanie regulaminu.

Zresztą obydwaj powyżej wymienieni userzy słyną z tego że lubują się we wszelkiego rodzaju zadmyach na forum i wcale nie jest to dla mnie nowością :stuck_out_tongue:

Czy moge Pana jeszcze raz prosić o ustosunkowanie sie do mojego stwierdzenia?

Ty widocznie nie, ale inni userzy

(

) już tak.

Ale tak jak napisałeś

(tylko nie wiem kto niby jest tym drugim) jest jakimś wytłumaczeniem.

Pomogę fieście bo widzę, że sobie nie radzi…

Odpowiedź masz tutaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 2473#82473

Update.

Chodzi dokładnie o ten fragment wypowiedzi:

no a o kim moze mówić ?

[upDate] Już wiadomo [/upDate]

I to jest odpowiedź na pytanie autora tematu:

Ależ oczywiście musg

BTW aż tak wielki “wersal” wcale nie jest tu potrzebny, więc proszę nie zwracaj się do mnie per Pan tylko “po” nicku. 8)

Wracając do sedna sprawy po raz kolejny powtórzę, miałem okazję czytać i pisywać na wielu forach i jeszcze na żadnym nie spotkałem sie z tym żeby moderator tłumaczył się userowi dlaczego wywalił posta w KOSMOS. Zresztą nasz regulamin wyraźnie o tym mówi że:

Może ale nie musi.

Zastanówcie się nad tym czy mamy być forum komputerowym na poziomie czy piaskownicą jakich jest na tony w całej sieci.

zbędnik Kochany Panie

(raz jeszcze)

Czy to odejmuje Panskiej godności?

Własnie to mnie przekonuje.Jednak Pan napisał powyzej ,ze nie ma obowiazku z tlumaczenia sie ,dlaczego post wyleciał :

i dodatkowo byl Pan łaskaw wlasnie to zaznaczyc:

zmodyfikować tytuł topiku użytkownika na logiczniejszy;

  • sygnować swoje poprawki przy ingerencji w treść posta;

  • zażądać od użytkownika zmiany treści jego postu;

  • wystosować ostrzeżenie publiczne na Forum lub na PW ;

  • zablokować czasowo topik do momentu wyjaśnienia wątpliwości;

Wybacz Panie musg a jak tu nie być nonszalanckim czytając tego typu bzdety:

“Perełka” z działu technicznego Telefonia komórkowa:

Tak to cały post :roll: :roll: :roll:

I takich przykładów można by mnożyć na pęczki.

I takie właśnie traktuję z wyjątkową nonszalancją ze względu na:

Bo po prostu szkoda mi klawiatury na komentowanie takich “forumowych perełek”

Fucktycznie to już chyba nie ma co dyskutować w tym temacie zwłaszcza, że widzę nieprzyjemne, prywatne jazdy… :frowning: a lepiej zająć się userami, którzy czekają ze swoimi problemami na pomoc! :slight_smile:

A co do tematu - to obserwuję to Forum tak, jak i Wy - i naprawdę do rzadkości należy usuwanie topicu w całości. Z reguły jest on zamykamy, z prośbą “kontynuj tamten topic” - no chyba, że lecą totalne bzdety… to wiadomo!

Nie ma więc co się żreć, bo chyba nie po to przychodzimy na Forum…

Proszę więc zostawmy emocje na boku… :slight_smile:

Martwisz sie o moderatorów?

Oni sobie dadzą radę, mają w rekach potężne narzędzia - nożyczki, miotły i rosyjskie rakiety kosmiczne…

Na pewno mówimy o tym samym forum?

:x :x :x

Strumienianin - czy Ty koniecznie zawsze chcesz mieć ostatnie słowo… tzw. słowo zwycięzcy (domniemanego oczywiście)?

Czy nie lepiej czasami zamilknąć w odpowiednim momencie?

Pomyśl…, bo jesteś inteligentny!

Pomyłka - żenują mnie po prostu takie jazdy i nie jest to przyjemne na dłuższą metę… :frowning:

Dokładnie o tym samym!

I chyba znasz teorię - “każdy widzi to, co chce zobaczyć”!

Tutaj to nie zadziała.

Bo jak już usuną to nic nie zobaczysz :stuck_out_tongue:

Update:

Chyba spędzam na tym forum więcej czasu niż Ty.

W nocy nic się tu właściwie nie dzieje - więc nie dziwię się, że nie widzisz problemu…

Jasne,ze nie Strumienianinie!!!WF pojawia sie i znika(ma do tego prawo).Szanowny Panie Fiesta, dalej nie potrafi Pan

odpowiedziec na zadane łaskawie pytanie.Widocznie nie chce lub nie ma Pan ochoty.Rozumiem i w takim razie opuszczam ten topik uznajac ,ze Pan Moderator wykrecił sie od odpowiedzi dzieki innym ,dodatkowym wątkom,ktore tu sie pojawiły (dzieki Pani WF).Serdecznie pozdrawiam szanowne Grono(niesmak jak był,tak pozostał).

Nie myl spędzania czasu na Forum z pisaniem postów. Wpadam tu po kilkanaście razy dziennie wcale się nie logując, choć i zalogowana bywam w ciągu całej doby, więc nie wiem skąd Ci się ta noc zakodowała! :roll:

Tak, że raczej obserwuję wszystko na bieżąco…

A jak mnie nie ma, to co ciekawsze wątki mam skopiowane przez dobrych duszków! :mrgreen:

No i nasuwa się prosta konkluzja… dla wszystkich bez wyjątku - dla mnie, dla Ciebie, dla innych…

Jestem tu gościem, Ty również, inni też - skoro komukolwiek z nas się to Forum z jego zasadami nie podoba, to przecież mamy prawo poszukać innego, lepszego Forum… :?

Przecież jak mi się nie podoba towarzycho, to idę w diabły…

Rozumiem rzeczową dyskusję choć i czasami zahaczy ona o trudne rzeczy, ale nie rozumiem walenia po genitaliach (czyt. chwyty niedozwolone). Wypadałoby zawsze stosować jednak żelazną zasadę: dyskutujmy w temacie sprawy, ale nie róbmy przy tym osobistych wycieczek!

O ile byłoby przyjemniej! :slight_smile:

STOP!!

Może już dość. !!

Opowieści z krypty w sobotę na pewnym kanale :?

Szczerze mówiąc już nic nie kumam mimo szczerych chęci.

Odrobine luzu.

Przykre :frowning:

Przepraszam ze sie wtrące, ale własnie przed chwilą zamknięto mój temat nie mam pojęcia czemu??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=26393

prosze moderatorów o odp co nie tak z nim bylo?

Ps. Jak sie jednak pisze za co temat został zamkniety , przesunięty to przynajmniej my userzy mamy wiedze na przyszłość oczym sie nie powinno pisać…

Topic został zamknięty ze względu na dział Sprawdzone porady.

Wszystko zostało powiedziane. Żeby go nie zaśmiecać resztę proszę na PW.