Który antvir jest lepszy

Mam dylemat gdyż niewiem którego antyvirusa wybrać-dokładnie chodzi o Kaspersky Internet Security i G-Data Internet Security-najnowsze wersje-do tej pory używam Kasperskiego i działa rewelacyjnie-uważałem go do tej pory za najlepszego antywira-tylko czytając kilka opini na temat programu G-Data

zacząłem sie zastanawiać .

Kaspersky Internet Security - Nie ma w tym momencie lepszego.

Jak już to nie antywirus tylko pakiet zabezpieczający.

Skoro działa rewelacyjnie to po co chcesz zmieniać ?? :roll:

Dla mnie takie zachowanie jest chore (bez urazy)

Coś działa super, nie masz z tym najmniejszych problemów a jadnek chcesz to zmienić :roll:

nie mówie że chce zmienić tylko pytam czy jest lepszy-bo moge byc w błędzie,a chce miec najlepszego-nawet jeśli jest lepszy od Kaspra to zmienie.

kasper i G Data to najlepsze programy antywirusowe jakie teraz sa.Ja tez mam kaspra i jest git.nic nie zmieniaj bo nie ma takiej potrzeby :wink:

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 22:37

G Data podobno skaner ma slabszy ale lepszy jest w tym jesli chodzi o opcje takie jak kontrola rodzicielska ktora w moim przypadku jest potrzebna dla trosze zaawansowanych i obeznanych posiadaczy pc ktorzy maja dzieci ;p

W praktyce nie ma antyvirusa który jest na 100% skuteczny. Przede wszystkim liczy się rozsądek :slight_smile:

moim zdaniem bez konkurencyjny jest Kaspersky Internet Security wiem z własnego doświadczenia

Całe pakiety nie zawsze są dobre bo może być w nich dobry antywir a słaby firewall lub antyszpieg albo antyspam. w dodatku obciążają system. Obecnie mam na warsztacie Bitdefendera antywir v9 w polaczeniu z Comodo firewall oraz ad-aware antyszpieg spróbujcie tej trójki. Poza tym używam różnych pobocznych programików monitorujących aktywnie lub pasywnie. Bo dziś żeby być w sieci to zdrowy rozsądek i odpowiednie oprogramowanie, które zminimalizuje włamanie lub złapanie syfu. Oczywiście żaden antywir nie jest 100% pewny, ale tak już jest i zależy też to od tego w jakim czasie wuprodukują szczepionkę a dany syf.

A ja dla odmiany polecam Ci avasta! HE do tego Kerio Personal Firewall :slight_smile: Ja mam ten zestaw programów i komputerek chodzi bezproblemowo! :slight_smile: :wink:

Ale rada :roll:

  1. Temat tyczy sie KIS i G DATA więc nie wiem dlaczego wyleciałeś z avastem

  2. avast jet średniej klasy antywirusem i lubi przepuścić to i owo (przekonasz się o tym za parę miesięcy :slight_smile: )

KAspersky też ma kontrolę rodzicielską. G Data ma chyba wolniejszy skaner.

2 bardzo dobre pakiety , ja mam obecnie KIS’a , ale gdyby mi kazali używać G-Data to bym nie płakał…

G data troszkę przymula lepszy Kaspersky.

I tylko dlatego lepszy :x ?

Kaspersky jest wart polecenia. Sam używam i jestem zadowolony. Wykrył mi trojana, którego przepuścił Avast nawiązując do postu wacka4.

avasta i innych programów niebiore nawet po uwagę,a tym bardziej darmowego avasta