Który antywirus ?Kasperki czy Avast

Mam do wyboru 2 antywirusowe programy :

Kasperki i Avast

Aktualnie mam avast ponieważ nie tnie mi sie komputer a gdy miałem kaspierkiego to mi sie leko cioł komp.

Komputer mam b.słaby i może dlatego mi sie cioł, Avast mało wirusów wykrywuje.

Który mam wybrac?

kaspersky jest lepszy,ale pamięci więcej potrzebuję,więc zostaję ci

jeśli tylko po między nimi masz wybór :wink:

Fajnie odmieniowywujesz :stuck_out_tongue:

A teraz poważnie:) Polecam mimo wszystko Avasta. Mam go zainstalowanego na wszystkich kompach i nie ma większych problemów z wirusami…

na poważnie ,to ja wolę kaspersky-ego, bo ten avast miałem zainstalowany,i przepuszczał wirusy,jak skanowałem on -line innym antiwirem,to znajdował,wirusy,a avast nie :stuck_out_tongue: i to nie tylko od 1-dnej osoby słyszałem,na temat avasta,ale wybór należy do was :wink:

Złączono Posta : 01.08.2007 (Sro) 9:12

teraz mam zainstalowanego tego …http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=1759 to jest następca kasperskego,tzn ten sam ,tylko po angielsku,i pełna wersja,klucz przysyłają na podanego e-meila przez was ,i naprawdę oceniam go na 8 z 10-ciu punktów / 8 punktów , bo nie po naszym języku/

Avast

tak,też ci tak radzę,jak masz

:wink:

krzycho12 kaspersky jest programem antywirusowym znacznie efektywniejszym od Avasta, ale skoro testowałeś oba i kaspersky zauważalnie spowalniał ci system, więc wybierz Avasta. Program AV powinien tak pracować w systemie aby jego obecność nie była zauważalna dla użytkownika. Korzystanie z komputera, który pracuje wolno, jest mało przyjemne.

Zależy jakiego masz kompa jeśli takiego średniego odradzam Kasperskiego ponieważ zamula :? :? Ja Polecam Avasta i Nod32

z tego co wiem też potrzeba dużo więcej pamięci :wink:

U mnie zajmuje tylko 1mb ram avast zajmował około 15 a kaspersky 25

Złączono Posta : 01.08.2007 (Sro) 10:16

Przy normalnej pracy tzn kiedy nic nie wysyłałem sciągałem itp

MB

MB

:hahaha:

Złączono Posta : 01.08.2007 (Sro) 10:18

DZIWNE :wink:

nie GB :expressionless: :expressionless: nie musiałeś tego dopisywać bo każdy wie o co chodzi

Dobra to jest ostatni mój post na tym forum bo to forum dla 13 latków nie dla osób co wiedzią troche wiecej

normalne :expressionless:

Testuję aktualnie Nod32 i jestem zadowolony, nie przymula jak Kasper 6, dużo szybciej skanuje pliki, trochę syfu już mi wykrył i odsiał…

Osobiście polecam avasta