Który bank najlepszy

(Meteo17) #1

Witam w którym banku najlepiej najkorzystniej założyć konto myślę o tych bankach:

• Bank Ochrony Środowiska

• ING Bank

Chodzi by miesięcznie były małe opłaty za prowadzenie konta albo w ogolę.

(Tompyk) #2

Jak nie chcesz opłat to załóż sobie konto w mBanku.

(Derelion) #3

Topyciu w ING jeżeli dobrze prosperujesz kontem także nie ma opłat :wink: Sam mam u nich konto i jakoś korzystając z niego aktualnie nic bank dla siebie nie naliczył. Co do mBanku polecam, bo i tam także mam 2 konta. Ewentualnie jeszcze Inteligo :wink:

(Danielm86) #4

Spółdzielczy. Najtaniej, prawie że pół darmo :wink:

(Wojy) #5

Ja mam w ING. Pewnie byś zakładał konto studenckie (czy jak ono się tam nazywa), a więc maksymalna kwota jaką naliczy sobie bank to 2zł/miech (jest to opłata opcjonalna, jak będziesz z konta korzystał to nie naliczą :P)

(Frog) #6

post2211056.html#p2211056

(Paluszekmich) #7

ja mam w Alior Bank i nie narzekam :wink: profesjonalnie mnie tam obsługują.

(Derelion) #8

Oj ja to już naczytałem się o tym Alior Bank i nigdy w życiu tam konta nie założę.

(Frog) #9

Rozwiń swoją wypowiedź - napisz co przeczytałeś lub podaj linki.

(Derelion) #10

Frog proszę bardzo:

http://olgierd.bblog.pl/wpis,alior;bank ... 16876.html

Ten drugi link może nie tak ważny jak pierwszy ale także wart zamieszczenia.

Po drugie jeżeli miałbym rozwinąć swoją wypowiedź postaram się to zrobić na dniach. Ja akurat w dosłownym znaczeniu tego słowa nie zostałem poszkodowany ale mój ojciec, który w ostatniej możliwej chwili wycofał się z zawarcia z nimi umowy.

(lukasz_n) #11

Mam w mBank, choć znajomi mają w ALior Bank i są zadowoleni.

(Kpc21) #12

Spółdzielczy ma jeden mankament. Kiedy gdzieś wyjedziesz, jeśli już znajdziesz bankomat banku spółdzielczego, będzie to zapewne inny spółdzielczy niż Twój, więc i tak nabije prowizję.

(Frog) #13

Czyżby?

Prawie wszystkie banki spółdzielcze są zrzeszone w Banku Polskiej Spółdzielczości i z tego powodu wypłaty w bankomacie nawet innego Banku Spółdzielczego niż ten w którym posiadamy konto są pozbawione prowizji.

Do tego dochodzą jeszcze bankomaty BGŻ i Kredyt Banku.

Pełna lista dostępna tu:

http://www.bankbps.pl/upload/bankomaty.pdf

(Kpc21) #14

Ok, rozumiem. Co prawda banki zrzeszone są nie tylko w BPS, a także np. w Spółdzielczej Grupie Bankowej, ale zrzeszenia te podpisały porozumienie.