Który do gier

Powiedzcie mi który system operacyjny jest lepszy do gier??

Nowsze gry, działają tylko na Windows 2000 oraz Windows XP. Ostatnio tak właśnie jest, Windows 98 idzie w niepamięć. Parę lat temu było tak, że były problemy z działaniem niektórych starych gier na XP, ale jest np. DOSBox.

Podsumowując, polecam XP.

Zgadza sie :!:

Malo ktory producent robi gierke pod 98

Polecam XP,teraz nadszedła era tego windowsa prawie wszyskie nowe gry działaja pod XP.

XP :wink: weźmy GTA: SA, chodzi TYLKO na XP :wink:, aa i jeszcze DVD-ROM bez tego ani rusz!

Nie zgodze,się z wami,większośc osoób jeszcze posiada Windows 98,i bardzo sobie chwalą te Windows bo i mają do pracy,i do zabawy.A ostatnio mój kolega grał w Undengrand 2 na WIndows 98 i wszstko mu doskonalę chodziło. :slight_smile:

Windows 98 odchodzi w niepamięć i nic tego nie zmieni.

Gry mogą działać, ale nie wszystkie. :?

Ty chyba nie wiesz o czym piszesz i robisz to tylko i wyłączenie żeby podkręcić sobie licznik :o :o :o

Wiem o czym piszę,bo nie tak dawno używałem 98 i wszstko na nim chodzilo,nawet te najnowsze gry. :lol:

Jednak chyba nie większość. :? :?

http://ranking.pl/rank.php?stat=sysoperPL

XP - 66%

98 - 20%

To że 98 używa dosyć dużo osób to prawda, ale gierki zaczynają chodzić pod XP-eka. W sumie, poprzednie wersje GTA (Vice City chodziła na 98, Gta3 z tego co pamiętam wogole nie chodzi pod xp), ale teraz jak kolega wyżej powiedział SA wyjdzie only dla XP :slight_smile:

Więc od siebie: XP rządzi :slight_smile:

Mam i Win98, i WinXP. Gry wydane w latach 2003-2005 najlepiej instalować na XP, natomiast 19xx-2002 na Win98 :smiley:

niektóre starsze gry nie pojdą na XP, tylko na 98. :?

xpek lepszy