Który dostawca Internetu jest lepszy?

(Pablo79) #1

Witam chciałbym was zapytać który z wymienionych dostawców Internetu jest lepszy ?

(Drobok) #2

Mobilni odpadają na start jak chcesz neta tylko do domu (inaczej byś tp nie brał pod uwagę (chyba, że oni też mają mobilnego :slight_smile: ). TP daje gorsze prędkości na tej samej linii :slight_smile:

(Kwarc21) #3

Dokładnie mobilni odpadają na starcie.A reszta jak komuś się trafi jednemu dobrze chodzi ADSl drugiemu gorzej i ma zerwania i przeciążenia.Ja miałem do wyboru radiowy 3mb dzień i 6 noc za 55zł,lub netie lub tp -wybrałem netie no limits 10 mb za 60zł i to mi wystarcza.Żadnych przeciążń i zerwań,ping w ok.25-27.Wesołych Świąt.

(Marvin Nekromanta) #4

Tak jak wiele osób na TP narzeka, tak ja nie miałem nigdy problemów z Neostradą. Korzystałem z 2 Mb/s, teraz mam 10 Mb/s, a za parę dni - nowa umowa na 20 Mb/s przy niby możliwym 8 Mb/s (każdemu wciskają ten kit, a łącza są gówniano obciążone i gdyby nie ograniczenie to pewnie i 30 Mb/s by poszło). Nigdy żadnych problemów z brakiem połączenia czy zrywaniem go. Obsługa i technicy średni, ale da się przeżyć bez kontaktu z nimi.

(eddie71) #5

A ja na przekór:

stacjonarni odpadają.

W mojej lokalizacji najlepszy i najtańszy jest Play.

Poza tym pytanie zbyt ogólnie zadane.

Powinno być podzielone na dwie kategorie: stacjonarną i komórkową.

(Kwarc21) #6

RaGreen -30 a i do 50 poszło by ci ale na VADSL.I tylko wtedy jakbyś mieszkał góra 0,5 km od centrali.

(k038) #7

http://www.speedtest.pl/test/33181005 i Wesołych Świąt