Który intenet?

Posiadam łącze radiowe o transferze do 160 kbit/s za 40 zł miesięcznie, ale zastanawiam się nad zwiększeniem abonament na 60 zł gdzie otrzymam transfer do 256 kbit/s. Albo jeszcze zmienić na inną firme która podłącz internet radiowy gdzie szybkość dołączenia wynosi w dzień (10-22) do 300 kb/s, natomiast w nocy do 800 kb/s. Albo jeszcze podłączyć neostrade 256 za 59 zł miesięcznie na 24 miesiące. Co polecacie??

Jeszcze jedno pytanie:

Na DSL.cz ukazuje mi się szybkość intenetu:

Rychlost stahování dat: 13.9 KB/sec

Rychlost připojení k internetu: 111.5 Kbps

Natomiast na http://twojeip.wp.pl

Twoja obecna szybkość łącza to 201kb/s

A jak włącze Azerusa to ściąga mi z szybkością 800b/s

Nie wiem czemu tak słabo!! Co może być powodem?

no jeśli masz radiówkę

to czego się spodziewasz :shock:

chcesz mieć dobry internet to chello albo neostrada albo Net24… te radiówki to w zdecydowanej większości jest syf!

czy to sie nie dzieli jeszcze przez 8

160:8= 20

te 20 to prędkość z jaką powinno ściągać pliki wyrażona w KB (kilobajty)

dodaj jeszccze że to MAKSYMALNA prędkość dla danej szybkości łącza…

Radiówki nie kupuj, lepiej już zainwestuje w to 256 ale zależy jeszcze co robisz…

To jest zaraźliwe - uważaj na avatara :frowning:

No nie wiem - miałem ją dość długo i nie narzekałem :slight_smile:

Ja mam radiówke i nie narzekam, ale u niektórych podobny muli że aż strach.

Ja już drugi rok mam radiówe. Kiedyś mniałem 128 później 256 a obecnie katuje 512 heheh. aaa iu niekiedy w radiówkach pasuje przeczyścić lub wymienić jeśli ma się te tańsze antenkę. Ja wczoraj zmieniłem i poczułem zmienę na lepsze a w starej w środku znalazłem rdze :frowning: dodam że mniałem panelową 14dBi a teraz yagi 18dBi do nadajnika mam ok 500-600m. i sygnał rzędu 80-90% mam cały czas a średnio ok 85. Na panelówce mnaiłem ok 70 ;/ a czasami nawet 68

asterisk: jeżeli mieszkasz pod anteną nadawczą to jest ok :wink: ale weź połącz się z netem przy bu ż y… no ale to jeszcze od providera zalezy

łeh, widze, że tu same cieniasy ; ja nie chwaląc sie mam osiedlówkę 1024 kb/s i 10mb/s w LAN-ie za 80 zł na m-c; Ale teraz siedze u siorki na NEO 512 kb/s i też jakoś nie narzekam i specjalnej różnicy nie widze… Więc ogólnie radze NEO 512… :smiley: