Który internet wybrać?

Cześć.

Przeszukiwałem forum, ale wolałem założyć osobny temat, bo w szukajce niewiele znalazłem.

Otóż interesuje mnie pewna rzecz. Który internet bezprzewodowy do laptopa wybrać?

Pomijam to, że nie może to być neostrada, ponieważ nie mam telefonu stacjonarnego…

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam, Michał.

Tzn chodzi ci o normalny internet do domu plus np router bezprzewodowy do laptopa czy raczej o coś w stylu internet przez telefon(komórkę)aby mieć internet gdzie tylko nie pójdziesz?? Najlepiej napisz skąd jesteś i jakie masz opcje wyboru ;]

Teraz to najlepszy blueconnect bo ma najlepszy zasięg ale internet od plusa ma jakąś nową oferte, ale raczej od ery neta bierz bo jest najmniej awaryjny :stuck_out_tongue:

Elo.

Mieszkam na Śląsku. W domu mam internet taki miejscowy, kablowy. Do laptopa chciałbym osobny internet.

Myślałem o iplus, ale te ograniczenia są straszne, choć nie korzystam często z internetu bo tylko wieczorami. Oczywiście odpada neostrada, bo nie mam telefonu stacjonarnego.

Blue connect ma kolega z Rybnika i mimo pełnego zasięgu pobieranie plików jest powolne…

Jak możecie to doradźcie mi coś :wink:

Nadal czekam na odpowiedź

moja rada: bleuconnect zdecydowanie odradzam

bleuconnect ja mam i kończę z nimi umowę nie polecam jest wolny itd. [-X