Ktory komp lepszy sczerze?

Procesor : AMD Sempron™,

Płyta główna : Gigabyte, chipset nVidia nForce 3-250, Socket 754, ATX,

Pamięć operacyjna : 512MB DDR400 (opcjonalnie do 4GB),

Dysk twardy : 160GB 7200,

Karta grafiki : ATi Radeon 9250 128MB TV-Out,

Napędy : FDD 1,44MB, multinagrywarka DVD±RW,

Karta dźwiękowa : zintegrowana z płytą,

Karta sieciowa : zintegrowana z płytą,

Inne : obudowa Midi ATX z zasilaczem 350W BIG FAN PFC, z przodu 2 x USB oraz wyjście mikrofonowe i słuchawkowe

Procesor : AMD Athlon™ 64,

Płyta główna : Gigabyte, chipset nForce4-4x, Socket 754, Serial ATA with RAID, ATX,

Pamięć operacyjna : 512MB DDR400 (opcjonalnie do 4GB),

Dysk twardy : 160GB Serial ATA 7200 8MB cache (opcjonalnie 500GB),

Karta grafiki : ATi Radeon x300 128MB PCI Express DVI & TV-Out,

Napędy : FDD 1,44MB, multinagrywarka DVD±RW,

Karta dźwiękowa : 8-mio kanałowa,

Karta sieciowa : 10/100/1000 Mb/s,

stawiam na tego 2’giego :slight_smile:

Mi sie wydaje ze ten drugi :smiley:

nieulega najmniejszej wątpliwości, że masz rację :slight_smile:

myslicie ze ten drugi to juz n izela zabawka to athlony sa lepsze od sempron

wedlug mnie ten drugi jest lepszy pod kilkoma wzgledami karta graf…plyta glowna…oraz procek z tego co mi wiadomo to sempron jest gorszy od AThlona co wazne athlon jest juz 64Bit…to tak jak bys bral i porownywal INTEL PENTIUM 4 do INTEL CELERON- co lesze ? oczywiscie ze P4 :smiley:

pozdro

Ten drógi bo ma dysk SATA i grafę pod PCI express … i w ogóle … Ten drógi na 100000% ;]

Ja bym poczekał na AM2 ceny 939 pojdą w dól. Pozatym co za zasilacz jest w tym drugi zestwie? Ile chcesz wydać na komputer. Obna nie są demonami prędkości (szczególnie karty graficzne :roll: ) no chyba że nie chcesz wtykorzystywać kompa do gier…

czytamy uważnie :smiley:

ani jeden ani drugi nie jest przyszłościowy

ten drugi ma grafe pod PCIe, którą później będziesz mógł wrzucić do nowego kompa za kilka lat(w co wątpie :P)

fajnie, że jest jakaś różnica pomiędzy dyskami ata, sata etc.

kaspers podaj kwotę na kompa to coś wybierzemy “lepszego” :slight_smile:

Tak athlon jest lepszy stawiam na drugiego karta graficzna w nim też jest lepsza

Ale wtedy będzie mozna się rozejżeć za 939 :wink:

No jest różnica moim zdaniem. Nie wala mi się taśma w obudowie, lepszy obieg powietrza, nie mońża podłaczyć dysku tak że bedzie spowalniać go inny napęd, no i nie ustawisz dwóch napędów na slave czy master… A w wydajności to nie ma różnicy, ponieważ nie ma dysku któy by to wykorzystał…

Zestawik number 2 8) Ale jak masz kasę i chces używać kąpa do grania to od razu dokup sobie jeszcze 512MB ramu!

Komputer do grania z Radeonem x300? :roll:

PS: sam mam Semptrona 2800+ i mam dokładnie 2.0GHz, czyli odlicz sobie 800MHz ot ego którego wybieżesz.

Bez zadnych watpliwości 2 sam mam zamiar sprawic sobie cos podobnego w lato :slight_smile:

Zdecydowanie 2 :wink: