Który laptop kupić?

Do domu kupujesz przenośny sprzęt?
Lodówkę i toaletę też masz kempingową?

Komputer w miarę nowoczesny mini tower ma wymiary 36 cm wysokości 29 cm głębokości i 15 cm szerokości. I możesz(po zmianie zasilacza) wsadzić tam normalną kartę graficzną. i
Laptop do domu mija się z sensem.
Aż wyciągnąłem i zrobiłem foto


2,5 laptopa razem spiętego. Jak nie mniej.
Weź miarkę i zobacz ile to jest

Dobra tylko o tym nic nie wspomina autor, dalej tylko typowo multimedialne użytkowanie. Więc dla mnie dalej jest to przerost formy nad treścią.

Jak kupujesz samochód do jazdy w mieści to kupujesz w miarę ekonomiczny, uniwersalny. A nie sportowy tylko dlatego, że może kiedyś pojedziesz w dłuższą trasę.

Moim zdaniem nie zawsze jest sens wybierać coś co jest najwydajniejsze. Bo to też ma swoje minusy.

Niby masz rację, ale nie kupujesz też samochodu z zasięgiem 30 KM i 500konnym silnikiem, a tym są te lapki bez żadnego GPU. Potrafią rozpędzić się, ale nie zrobisz ni innego, nie odjedzie od domu. :slight_smile: Oczywiscie autor sobie rozważy wszystko i zdecyduje, w każdym razie ma różne argumenty, więc każda decyzja będzie lepsza od posłuchania “pana doradcy w sklepie”. :slight_smile:

1 polubienie

Dokładnie, ja nie mówię, że to jest złe, bo każde z tych rozwiązań posiada swoje plusy.

Miejmy nadzieję, że autor da znać, na co padł wybór.

Witam , kupiony taki :slight_smile: https://www.x-kom.pl/p/637954-notebook-laptop-156-hp-pavilion-15-i5-1135g7-8gb-512-win10-silver.html?partnerid=100448925&sm12=MTc=&ts=1616348940&token=cdc35f543c5b7c8b3da72770d5b9fb1a&100
Dzieki za porady .

W takim razie daj znać czy zadowolony

Tak dzięki Gajwer