Który laptop?


(Scobel) #1

Znajomo chce kupić laptopa ...

Patrzy na takie trzy modele:

lg e-500-l.a2rby

toshiba satellite a200-1Z2

HP Pavilion dv6720ew (AMD-TL60,15,4 , 2GB, NV8400 ,250GB,VHP)WYP

Maksymalnie chce wydać 3000 złoty ... ale jest to już maksimum w którym musi mieścić się system, myszka, torba ...

System Win Xp Sp2/3 ...

Jakie wy byście jej polecili ??

Laptopy proszę szukać na http://www.komputronik.pl lub sklepach z siedzibą we Wrocławiu ... :slight_smile: Dzięki :slight_smile:

Lapek ma być do Internetu, Muzyki, Filmów(nie do HD), do gier typu Wiedźmin, Tibia (nie koniecznie na full detalach :P)... I ma być jak najtańszy się da ale by był przyzwoity ... :slight_smile:


(Barbul72) #2

Prosze się zapoznać z tą recką ; Test HP Pavilion dv6720ew http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP ... 618.0.html cytuje '' Podsumowanie

Co tu dużo mówić, skoro od dawna wszystko wiadomo. Pavilion ma swoje wady i zalety, a tylko od indywidualnego uznania zależy, czy przeważają jego złe czy dobre strony.

W poczet zalet należy zaliczyć przede wszystkim wygląd. Przy dobrym oświetleniu czarne plastiki szałowo się błyszczą, co jest miłe dla oka, nie tylko właścicielskiego. Należy też docenić bogate w wyposażenie w złącza i markowe głośniczki.

Tym razem atutem nie była naszym zdaniem klawiatura, która okazała się dziwnie klekotliwa. Napotkaliśmy też dobrze znane nam, standardowe dolegliwości jak obudowa, która nie da się chyba idealnie spasować. Na nasz gust Pavilion hałasuje też nieco za bardzo przy wysiłku, choć kartę graficzną to on ma niezbyt mocną. No właśnie, ta karta (GF 8400M GS) to jest to, co mocno uszczupla multimedialny wymiar tego laptopa, a przynajmniej mocno dystansuje go w stosunku do konkurencji.

Długość pracy na akumulatorze jest zadowalająca, ale głównie dlatego, iż porównywalne notebooki Asusa czy Toshiby (z mocniejszymi kartami graficznymi) pracują na baterii nieco krócej. '' Toshiba Satellite A200-1Z2 (T7500, 1GB, 200GB,VHP) http://sklep.benchmark.pl/pelny_52132.html