Który LCD/TV?

Więc zastanawiam się nad kupnem monitora z wbudowanym tunerem telewizyjnym. Wacham się między dwoma:

LG

oraz

Samsungiem

Który Wy byście kupili i dlaczego??

LG

jest to renomowana firma i jej produkty słyną z trwałości …

samsung też dobra :stuck_out_tongue_winking_eye: ale LG lepsza

jedyny mankament który dostrzegam to wbudowane głośniki - moim zdaniem jest to niepotrzebne a ich jakość jest poprostu straszna

kurzun26 bierz LG :wink: :wink: :wink:

No właśnie bardziej się ku LG chylę a po za tym Design monitorów bez porównania.

Ja bym jednak brał samsugna troche gorszy w wyglądzie od LG ale za to ma znacznie lepsze parametry(czas reakcji matrycy - nie bedzie ciągnął smug przy szybkich akcjach czy scenach , lepszy kontrast) ogólnie monitory TFT samsunga przewyższają jakością innych producentów z tzw tańszej półki. Nie patrz na wygląd , bo co z tego że bedzie ładnie wyglądał a z obrazu nie bedziesz zadowolony.

W 100% zgadzam sie ze Zbychem , samsung, ma o wiele lepsze parametry (jasnośc kontrast i reakcja), a wygląd wedlug mnie jest najmniej ważny (no chyba, że ktoś jest estetą… :roll: ) Po za tym samsung robi lepsze lcd’ki od lg i to jest niezaprzeczalny fakt :!:

już myslałem że Bażant zacznie zachcwalać swojego Benq :twisted:

moja propozycja :arrow: http://www.allegro.pl/item102761695_mon … a_wie.html

działa wam komputronik :expressionless: ??

Edit. komputronik zmieniał domenę na http://www.komputronik.com.pl jakby co :slight_smile:

A czy mowimy o dvd? :evil: Ja zachwalam tylko to co jest dobre, a nie gówna(lg) i staram sie polecić jak najlepszy produkt, a nie kieruje sie sentymentem do firmy jak ty w stosunku do radeona :twisted: Po za tym benq w produkcji lcd’ow nie jest zbyt dobry, jego renomą są odtwarzacze i nagrywki ;]

Radze czytać ze zrozumieniem, kurzun26 chce lcd;ka z tv, a nie widze, aby ten samsung je mial :roll:

Bez problemu ;]

kurzun26 chce z wbudowanym tunerm tv a twoja propozycja go nie ma

Nie

:o Pierwszy ras widze żeby ktoś chwalił LG. Dobre to oni robią ale pralki i mixery a nie części elektroniczne, a co do twałości jestem przeciwnego zdania to największy bubel wpychany na rynek co bardzo dobrze widać w bardzo niskich cenach.

Wszystko jest lepsze od LG w tym wypadku samsung

Bażant ty oczywiście będziesz zachwałał Geforcy bo sam go masz … :twisted: myślisz że Nvidia produkuje najlepsze karty ?? grubo się mylisz , obie firmy są na jednym poziomie a ja uważam że nVidia jest strasznie komercyjną firmą :twisted:

jeszcze niedługo będziesz mówił że celerony są najlepszymi prockami :hahaha:

Mi też juz nie :? A doslownie sekunde temu dzialal, bo wchodziłem na lcd :shock:

na jakiej podstawie tak sądzisz ?? ;]

a Ty oczywiście śadzisz że najlepsze monitory robi Belinea ;]

Moze ty, ja twierdze że to byl moj najgorszy wybor w kompie, ale i tak nie gram duzo w gry wiec mi wystarcza… ;]

Bedę, bo uważam, że są lepsze, a 2 radeony poszly mi bez żadnego powodu, ot tak sie spalily… :roll:

Zreszta nie mam zamiaru sie z toba kłucić, bo sobie nie przegadamy ;]

No to nieładnie postąpili bo na starej stronie mogli przynajmniej informacje umiescić lub przekierowanie tymczasowo zrobić

dzięki za info

Samsung :slight_smile:

Widziałem go w akcji i na prawdę nieźle świeci :smiley: Miałem na niego chęć nawet… ale wtedy cena była wyższa o 400 zł :stuck_out_tongue:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi;] teraz to sam nie wiem co wybrać ale dzięki