Który lepszy antivirus avast 4 czy AVG Anti-Virus

Gdyby trzeba bylo podać tylko maila to nawet bym o tym nie wspominał.

A dbanie o ochronę swoich danych osobowych to nie jest malkontectwo. :?

Nie rozśmieszaj mnie.

Zakładsz byle jakie konto na pierwszym lepszym z brzegu serwerze pocztowym i rejestrujesz się na nie na stronie Avasta. Czekasz na otrzymanie maila aktywującego, odbierasz go, aktywujesz program i zapominasz o tym koncie. To jest prostsze od budowy cepa

jak nie chcesz dawać swoich danych wzamian za program to kup sobie jakiś płatny nie będziesz miał tego problemu.A co oni ci mogą zrobić z tymi twoimi danymi??

Według mnie avast jest najlepszy i mówienie o tym że podanie danych osobowaych jest przeadą to się myli bo przecież kto sprawdzie miejsce zamieszkania, można przecież wpisać “-” w miejsce zamieszkania. Ja tylko kilka danych podałem: imię, nazwisko, e-mail. Poza tym kto to spradzi.

Ponad to jak w avaście jak się skończy licencja wystarczy ponownie danie wpisać i poprosić o przedłużenie licencji na stronie http://75.126.53.169/eng/home-registrat … ister-form

Pozdrawiam :slight_smile:

a co to za problem założyć skrzynke z minimalną iloscią danych (tylko wymagane) i podac mail przy rejstracji - kod jest potem ważny cały czas.

PS ja sobie załozyłem takie konto “specjalne” które podaje przy rejstracji czegokolwiek i tyle (przy zakładaniu konta i tak mozna podać że się jest pan X z miasta Y).

No nie mogę ktoś dostanie maila raz na pół roku i mu to przeszkadza…

Avast to darmowy program (wystarczy się zarejestrować i się dostaje klucz) chyba że się komuś nie chce tak jak tobie widocznie :x

Albo jeszcze prostsze…albo nie jeżeli nie umiesz podstaw angielskiego to nie jest takie łatwe :twisted:

No chyba że masz wszystko nielegalne w domku i boisz się że wparzą do chaty…chyba że nie masz w co nie wierze więc lepiej nie rejestruj avasta :twisted:

:wink:

no czy najlepszy to bym się kłócił :mrgreen: :mrgreen: najlepszy to jest kaspersky :stuck_out_tongue: avast nie jest zły ale nie jest najlepszy.W testach antywirusów avira jest wyżej od avasta

jakie dane osobowe? nick i e-mail? :lol:

No nie wiem teraz dobry jest

:!: Norton 360

:!: Avast 4.7

U mnie zawsze kolejność była taka:

miejsce 1: Avira

miejsce 2: AVG

miejsce 3: Avast

W Avirze wkurza mnie jednak aplikacja NotificationTool wyświetlająca podczas update’u reklamę płatnej wersji tegoż programu. Poza tym ostatnio ciężko go update’ować, chyba serwery przeciążone mają.

AVG też całkiem niezły jest, obecnie go używam właśnie ze względu na to że update do Aviry chodzi jak żółw.

Co do Avasta słyszałem niepochlebne opinie, mi osobiście też nie przypadł do gustu.

na pierwsze miesjce dopisz NOD32 - przesiadłem się z avasta na triala noda i jestem bardzo ależ do bardzo mile zaskoczony :slight_smile: kasper mi nie pasował a nod jest w sam raz ale avast to też bdb av :slight_smile:

AVG jest dobre, jak ktoś ma starego peceta i nie chce go zbytnio obciążać. Osobiście używam avasta przez 2 lata i nie mam żadnych powodów do narzekań.

Nie wiem, czy już o tym gdzieś pisałem, ale mam awersje do jakichkolwiek programów w wersji trial, więc ani Noda ani Kaspra nie chcę widzieć na oczy.

ależ czemu? jak się skończy trial to program się KUPUJE a nie próbuje scrackować jak pewnie to robiłeś bo masz “awersję do triali” i później masz black list i niemożliwośc aktualizacji :wink:

Czy ja coś crackuje? Po prostu nie chcę się przyzwyczajać do programów trialowych, bo jak sam piszesz, jak się trial skończy trzeba kupić pełną wersję. Dlatego stawiam wyłącznie na darmowe aplikacje - stąd moje zainteresowanie Avirą w wersji PersonalEdition Classic na przykład :slight_smile:

Szarex no ja Avire wywaliłam, za dużo fałszywych alarmów i wykazywania false positives. Aktualnie nie korzystam z niczego i żyje, ale nie polecam takiego zachowania mimo wszystko :wink:

mi akurat antyvir jest w ogóle niepotrzebny bo z windowsa korzystam co najwyzej kilka dni-do tygodnia w miesiacu, a reszte czasu patrz moj podpis.

No i własnie…znowu trzeba zakładac fikcyjny email i bawic sie w licencje,

prosić itp. Ja nie twierdze ze jest to jakoś bardzo uciazliwe, tylko, że jest to “cena” tego programu. Dla jednych za wysoka, dla innych nie.

W ogóle darmowa ochrona windowsa jest troszkę męcząca jak dla mnie, a komercyjna to juz w ogóle. Ale co kto lubi i co komu pasuje. Pozdrawiam 8)

Ja uzywam Avasta. Uzywam go juz od ponad 3 lat. Chodzi na systemach xp, 98se i teraz na Vista. Wg mnie to najlepszy darmowy antywirus. Malo pamieci zjada (ok 4mb na vista) aktualizacja bez najmniejszego problemu. Pozatym ciekawe opcje i wielkosc pliku instalacyjnego jest dosyc mala czyli atrakcyjna. Ostatnio chcialem potestowac AntiVir-a ale doczytalem na roznych forach ze jest ostatnimi czasy dosyc pokazna liczba problemow z aktualizacja bazy wirusow. Pozatym wiekszy jest plik instalacyjny. Oczywiscie doskonale wiem ze najlepszym wogole programy antywirusowym jest NOD32 i tutaj nie ma dyskusji. Jednak to wersja Platna jest a ja na Viscie nawet jakbym chcial to w cracki nie moge sie bawic bo wowczas caly komp mi sie blokuje z wejsciem do netu. Pozdro

knapik dlaczego fikcyjny email

.

knapik dlaczego by nie podać prawdziwego?

craker9 ja mam wszystko na legalu i jestem przeciwnikiem piractwa!!!

Pozdrawiam :slight_smile:

no nie wiem;

http://www.virus.gr/english/fullxml/def … =82&mnu=82