Który lepszy laptop

http://allegro.pl/item431373980_compal_ … _mont.html + system operacyjny

dobra karta graficzna, TV-out/hdmi

Coś jeszcze potrzeba?

Ten komputer robi wrażenie =D> Jak to możliwe że tak dobry laptop jest w tak niskiej cenie?? Musi mieć jakąś wadę. Tylko jaką?

nie ma żadnej wady, tylko lapki marki HP, Toshiba itd. płacisz za znaczek na obudowie a tutaj za jakość podzespołów :wink:

Adalbert ,

dobry ten lapek, tylko ciekawe czy ma dysk 7200rpm czy 5400rpm, bo jeśli ten drugi to szkoda :wink:

Dysk twardy (interfejs): SATA\ 5400 obr/min, 2.5"

“Dysk twardy (interfejs): SATA\ 5400 obr/min, 2.5” "

Chyba tylko Reset na allegro daje dyski z 7200, ale tam nie ma 4GB pamięci. :slight_smile: Na laptop powinno starczyć te 5400 (chociaż wiadomo, że 7200 byłoby lepsze).

Karta dźwiękowa jest zintegrowana? Da radę ją później wymienić?

Tak, jest zintegrowana, tak jak na płytach głównych. Jak będziesz chciał mieć lepszą to kupisz kartę na usb i tyle.

Najlepsze rozwiązanie - to określenie jest subiektywne, dla mnie najlepszym rozwiązaniem nie jest Comapl a dla Ciebie jest.

Nie ale przy produkcji zdarzają się problemy/błędy/źle wykonane (nie zgodnie z planem) części i taka Toshiba czy HP nie chcą tych części bo takie częste awarie danego podzespołu szkodzą wizerunkowi firmy (przykład baterie Sony swego czasu). A każdy producent robi model w którym ma części z najwyższej półki.

Chodzi mi o windowsa w wersji oem do którego masz CD jak w Toshibie.

Twoja ironia nie jest na miejscu i myślę, że się mylisz ale nie chce się sprzeczać.

Ty uważasz, że jest zbyteczna a nie wszyscy dla niektórych to wygoda którą sobie cenią.

Każdy ma swoje poglądy TY masz takie ja inne widzę, że nie dojdziemy do porozumienia. Tylko taka reakcja jaką pokazał loss jest częsta i tego ludzie się obawiają - czy słusznie czy nie, zostawmy to pytanie niech każdy z osobna sobie na nie odpowie.

Mam jeszcze pytanie do tego compala, bo widzę tu pewną nieścisłość. Jaka on ma w końcu matrycę??

Znalazłem tam taki opis:

czyli jaka jest rozdzielczość ekranu?

No przecież napisane: WXGA+ 1440x900. Więc o co chodzi?