Który lepszy MP3?

Witam :slight_smile: Mam “problem” z wyborem MP3. Nie wiem, który mam kupić: Creative MuVo czy Creative ZEN Nano Plus. Który jest lepszej jakości itp?

Ronni_92 oby dwa to jest to samo, ale jeden ma radio, drugi nie ma. :slight_smile:

I dlatego ZEN jest droższy o ponad 60 zł?

tak

tak i jeszcze dlatego że zen to jednolita konstrukcja i jest solidniejsza jego obudowa ale ma to też minus czasem bo nie użyjesz go jako pendriva np w szkole jeśli nie ma kabelka usb a muovo się rozkłada i można go bezpośrednio do portu usb włożyć tylko że po kilkudziesięciu takim rozkładaniu juz troszke lata wszsytko. wszystkie mp3 maja tą samą jakość nawet te z supermarketów grają tak samo jak creativy, tylko trzeba mieć dobre słuchawki. wyjątkiem są iriver gdzie jakość dźwięku jest naprawdę sporo lepsza no ale one też są sporo droższe

W takim razie dzięki :slight_smile:

aha i zenów masz kilka kolorów do wyboru

wiem :wink:

Koledze MP3 1 GB za 9 dych z Biedronki po miesiącu się spaliła :slight_smile:

Mi się ta z biedronki po 3 dniach spaliła i kupiłem CREATIVE MUVO V100 1 GB

i działa jak marzenie

nie przesadzaj creative to nie szczyt marzeń ale jakies omega freestyle czy nos innego to gra jak przez gipsowa sciana

Tylko on ma 100% racji. Ja miałem z Biedronki (2 lata) i kumpel miał creative różnica w dźwięku na tych samych słuchawkach była minimalna. Mp3 w kom. jest najlepsze :mrgreen: .

Zawsze wszyscy piszą o takich historiach, a ja mam chyb farta, bo od jakichś dwóch lat mam no-name 512 MB i działa wszystko OK 8)

ja zaczynalem od no name a pozniej inne markowe odtwarzacze i słychac różnice a jeszcze jak dobre słuchawy sie podepnie

Ja mam no-name 2GB z serwisu mp3ka.pl (mp3/mp4 nazywa się Solaris) i mi wszystko elegancko działa (dałem 269zł).

Świetny wyświetlacz, ładna jakość muzy itd. :wink:

Czyli koszmarnie :). Lepiej wybrać jakąś sansę lub irivera. Dopłacisz niewiele (jeśli dopłacisz) a będziesz bardziej zadowolony.

Jestem posiadaczem muvo v100 i jeśli po prostu będziesz z nią tylko chodził to luzz,jakość dźwięku jest o niebo lepsza niż te z “biedronki”.Nie polecam muvo dla osób które lubią z mp3 np. grać w piłke,jeździć na desce itp.Zaliczyłem 2 updaki i mp3 cała mi się rozklekotała,czasem nawet rozkłada mi się w kieszenie,więc do tego celu bardziej polecam zen’a :wink:

Ja ma Creative Zen Nano Plus 1 Gb i jest świetny. Da sie przewijac utwory, ma radio i wyjście line in *zgrywanie z innych żdrudeł np… diskmen )

Polecam go.

Muvo ma zato wbudowane usb a do nano potrzeba kabel (jest w komplecie)