Ktory lepszy Windows?

(Lukaszprzy) #1

Ktora wersja Windowsa lepsza bylaby na komputer: http://www.toshibadirect.com/td/b2c/rde ... 82&seg=HHO . Na ten procesor dokladniej, w opisie jest 64, to oznacza, ze lepsza 64 bitowa (x64)?? Prosze o pomoc :slight_smile:

(Michal Kolatek) #2

Przy 64 bitowym możesz mieć problemy, zysku z 64 bitów prawie nie ma, jak kompa używasz do typowych zastosowań, gry/net/muzyka/filmy to zostań przy 32 bitach.

(niezDarek) #3

lepiej zainstaluj system 32 bitowy poniewarz bedziesz miał potem problemy z oprogramowaniem do 64 bitowego

(Agatonster) #4

lukaszprzy ,

Poczytaj - Konkretne tematyÔÇŽ ze zwr├│ceniem szczeg├│lnej uwagi na pierwszy post.

Prosz─Ö poprawi─ç tytu┼é tematu na konkretny, m├│wi─ůcy o problemie.

Prosz─Ö poprawi─ç pisowni─Ö w opisie problemu.

W celu dokonania korekty prosz─Ö u┼╝y─ç przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy po┼Ťcie otwieraj─ůcym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Adasbimbajs) #5

XP Pro

(and1981) #6

Te┼╝ si─Ö zgadzam

(Jakdrew) #7

Ja r├│wnie┼╝, najlepszy wyb├│r =D>

(and1981) #8

Tez mam Windows xp Pro a mam dobrego kompa pisze na dole w podpisie

(~~Freedom~~) #9

Tak si─Ö sk┼éada, ┼╝e ten laptop kt├│ry nam pokaza┼ée┼Ť jest (opr├│cz firmy oraz karty graf.) bardzo podobny do mojego HPÔÇÖka (Pavilion dv6640ew).

Mam Vist─Ö HP i powiem Ci, ┼╝e sprawuje si─Ö bardzo dobrze.

Wiele ciekawych nowo┼Ťci i bardzo fajne szachy :smiley:

Polecam Ci Vist─Ö Home Premium, bo warto :!:

(Kubakuderski) #10

tak samo jak poprzednik polecam viste hb

(Pavobe Reg) #11

A tak na chłopski rozum, o co chodzi z tymi bitami?

Je┼╝eli moderator uwa┼╝a, ze w─ůtek jest do wydzielenia, to niech wydzieli. Ja nie chcia┼éem zak┼éada─ç nowego tematu.

(Pawbrotm) #12

@do wszystkich k┼é├│c─ůcych sie o wersj─Ö Windows

Autor tematu prosił o rozstrzygnięcie, czy lepsza jest wersja x64 czy x86.

Jak dla mnie, je┼Ťli nie masz 4 GB RAM i wi─Öcej, to polecam p├│ki co zosta─ç przy 32 bitach. 64 bity przejm─ů w┼éadz─Ö w przysz┼éo┼Ťci. :slight_smile:

(Kubakuderski) #13

po to 64 bity, aby komp szybciej chodził z aplikacjami x64 i sam ststem chodzi szybciej i wykrywa ponad 4gB ramu