Ktory odtwarzacz mp4 wybrac

witam wszystkich,zastanawiam sie nad kupnem tego odtwarzacza: http://www.azo.pl/product_info.php?manufacturers_id=52&products_id=477 , ma ktos moze taki?prosilbym o komentarze w tej sprawie czy wg was warto prosze nie sugerowac sie ceną :smiley: bo widzialem taki sam za ponad stowe traniej w innym sklepie:).prosze tylko nie pisac czegos w stylu ze jak mp4 to za 1000zeta z aparatem cyfrowym!bo ja nie mam tyle kasy…mam ok 5 stow i chce wymienic swoj mp4 na cos lepszego…prosze o powazne rady

PS:do wszystkich,na takim odtwarzaczu 512 mb miesci sie pelno metrazowy film i jeszcze muzy ponad 100 mega:)bo to format mp4 to film mniej zajmuje.

Wyświetlacz w porównaniu do innych modeli tego typu jest przyzwoity. Zastanów się nad większą pamięcią. Ile filmów zmieścisz w 512 Mb ? - jeden :roll: . A chyba chciałbyś jeszcze słuchać na nim muzyki.

Błażej sprawa wyglada tak ze na 512 sie zmiesci ponad 2 godziny filmu:)wiesz jakim sposobem?jest aplikacja do konwertsji na format mp4.bo to maly wyswietlacz wiec zmiejsza rozdzielczosc. zeby byl to odtwarzadz divx to wtedy pamiec byla by zbyt mala fakt…

Przypuśćmy, że film trwa ok. 1,8h go więc zmieści się 1 film i zostanie ci ok. 58Mb na muzyke :roll:

A dokupi sobie karte SD/MMC i już ma dodatkowe miejsce i po co jakieś przegadywanki

ale wiesz:)ja nie bede tu filmow po 2 godziny wrzucal…jest wiele innych opcji np rozne teledyski,smieszne filmy ktore mam na kompie i ktore chetnie obejrze jadac autobusem,mam inne mp4 wiec wiem jak to jest,chce tylko kupic lepszy.wiec no na filmy moge przeznaczyc 200 mega np wiec no to jakas godzina jakichs teledyskow itp.a reszta to muza zreszta moge se codzien wrzucic co innego no problem.ilosc pamieci mnie zadowala bardzoej mnie interesuje opinia ogolna…czy kupic czy nie i dlaczego

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 17:06

o wlasnie, dzieki zbych:) przeciez moge sobie dokupic karte SD,nie sa one drogie wiec moge spokojnie dokupic se karte 512:).co myslicie o samym odtwarzaczu. slucham:)

Jak dla mnie takie odtwarzacze Mp4 do oglądania filmów to rzecz zbędna, wgrasz jakieś filmy krótkie po wcześniejszym obejrzeniu i później jaka radocha z oglądania tego samego :slight_smile: Już wolałbym kupić sobie jakiś firmowy odtwarzacz mp3 8)

hm…a wlasnie ze nie jest to zbedna rzecz. to sie tylko wydaje. to ja moglbym powiedziec ze np po co mp3 skoro mozna w domu sluchac??taka sama sytuacja…i poco telefony z aparatami…dodatkowy bajer zawsze sie przyda…nie sadzisz

A po co kupować taki drogi ja kupiłem taki http://www.allegro.pl/item104447085_mp3 … ancja.html tyle że nie doszedł jeszcze do mnie :stuck_out_tongue: ale mi to wystarczy nie wydaje dużo siana i jest to też mp4. 8)

http://www.allegro.pl/item104241827_512 … ezonu.html

Co sądzicie o tym MP4

Podobno jest to takie *****, które obsługą w ogóle nie przypomian prawdziwego iPoda. To jest taki sam odtwarzacz jak w/w tylko, że w obudowie iPoda nano. Nie polecam natkich no-name`ów

dlaczego

Przeszukaj forum duuuużo o tym było.

danzelmario Masz 5setek i chcesz się bawić w jakieś badziewie ? Lepiej porozglądaj sie za iPodem na allegro, o wiele lepiej na tym wyjdziesz.

wlasnie co to te ipody,moglby ktos mi powiedziec jakie one maja funkcje?moj kumpel ma ipoda za ponad 400 zl ale bez wyswietlacza…nie uwazacie ze to drogo???poza tym nie mam konta na allegro:)i no boje sie kupowac bo ja mam taki pech ze jak kupie cos uzywanego to zaraz mi sie psuje.

Złączono Posta : 22.05.2006 (Pon) 9:45

Dudas bad boy:ja mam taki odtwarzacz jaki ty kupiles, i wiesz co…nie jest on za dobry to znaczy no taki sredni ogolnie to moze byc,po takim wielkim opisie to czegos wiecej sie spodziewalem po nim.

danzelmario : iPody to kultowe mp3 :wink: <- tak jednym zdaniem

kilk

A dlaczego akurat używanego ? Przecież na allegro jest mnóstw ofert z nowymi rzeczami wystarczy poszukać.

taos:kultowe czyli co,bo nazwa ipod?,ja prosilem o rzetelne odpowiedzi… to tak jak ja bym napisal:wole mp3 bo wole i juz…bez sensu takie odpowiedzi. nie po to zalozylem ten temat.prosze o konkretne odpowiedzi z jakas argumentacja. to ktory mi polecasz ten ipod i dlaczego…

Złączono Posta : 22.05.2006 (Pon) 11:36

ale nie pisz ze polecasz ten a tamten bo to kultowe bo nazwa iPOD, takie odpowiedzi mnie nei interesuja!